بازگشت به لیست سوالات
ج.م
عنوان :

مشکل نعوض

دکترای سلامت جنسی
۳۶سال دارم به علت زود انزالی قرص سیتالوپرام مصرف میکنم به مدت ۴سال البته گاهی از اسپری لدوکایین هم استفاده کردم ولی الان دو هفته است که در رابطه جنسی اول نعوض کامل انجام میشه ولی اگه معاشقه طول بدم نعوض از دست میره یا اگه در حین رابطه برای چند ثانیه رابطه قطع بشه مثلا برا جابجا شدن زوجین نعوض از دست میره و حال آدم را میگیره.مشکل قلبی چربی و قند و... ندارم خدا را شکر لطفا راهنمایی فرمایید.

دکتر حمید مهرابی

سیتالوپرام می تواند بر عملکرد جنسی اثر منفی داشته باشد. لطفا با پزشک خود مشورت کرده و داروی خود را عوض کنید
شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


رابطه عاطفی و ازدواج

من پسری هستم 20 ساله که از طریق فضای مجازی رابطه ی عاطفی را با دختری شروع کردم تمام اعضای خانواده من از وجود این رابطه باخبرند اما نمیدانم چگونه و از چه راهی به پدر آن دختر که خیلی اخلاق غیرمنطقی دارد از وجود این رابطه باخبرکنم که بتواند هضمش کند؟

افسردگی بعداززایمان

سلام من دوماهه زایمان کردم بعداززایمان احساس خستگی خواب آلودگی اضطراب واسترس وتپش قلب شدید.ناامیدی و...دارم وقتی بچمومیبینم دلم بیشترمیگیره من چیکارکنم؟

احتلام

سلام من یک جوان 17ساله هستم در خواب احتلام میشوم که دفعات بالاست مثلا یک روز در میان بعضی مواقع دو بار دریک شب خواستم ببینم عوارضی ضرری ندارد. درمان ندارد واقعا کلافم کرده به دکتر مراجعه کنم؟

ریتالین

سلام وقتتون بخیر چند روز پیش با شما راجبه قرص ریتالین مشورت کردم و سپاس گذارم برام چند سوال دیگه پیش امد ممنون میشم بهم جواب بدین ١_ همه جا حرف از اعتیاد به قرص ریتالین هست و این منو میترسونه ، در چه صورتی این وابستگی به وجود میاد ؟ ٢_ مصرف قرص را تا چه زمانی باید ادامه بدم ؟ ٣_ ایا ریتالین درمانگر است ؟ یا فقط به صورت موقت عمل میکند ؟

خیانت

سلام خسته نباشید . من در کارخانه پدرم مشغول به کار هستم و حسابدار هستم . من به دلیل مشکل مالی که برایم پیش اومده به طور مرموزانه از حساب کارخانه 2 فقره چک مشتری و مقداری پول نقد برداشتم و تابه حال هم متوجه نشده اند و الان هم چند وقتی است که عذاب وجدان گرفتم و با توجه به حقوقم که 1200000 تومان است خیلی ناراحتم که اینکار را کردم و هر لحظه نگران این هستم که بفهمند و اعتبارم خراب بشه . میخواهم مبلغی که از چک و پول نقد برداشتم را به صورت خورد خورد به کارخانه برگردانم اما دستم خالیه نمیدانم واقعا چیکار کنم . خواهش می کنم که یک راه حل عالی برای مشکلم قرار دهید . با تشکر فراوان .