بازگشت به لیست سوالات
م.گ
عنوان :

سرفه و گلودرد

فوق تخصص آلرژی و ایمونولوژی بالینی
با سلام.گلودرد و سرفه داشتم که دکتر ۳ بسته قرص کلداکس تجویز کرد. یک بسته استفاده کردم ومتوقف کردم. بعد از چند روز دوباره بیماری ظاهر شد. آیا همان قرصها را ادامه بدهم؟

دکتر محمدحسن بمانیان

سلام
اگر تب دار هستید یا ترشح چرکی از گلو خارج میشو مجددا به پزشک خودتان مراجعه کنیدسوالات مشابهشما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.


کهیر

سلام 49ساله مدت هشت ماهه بدنم کهیر میزنه در حدی که تمام بدنم را حتی نای، دهان وپوست سرم ، لب ونفس تنگی میگیرم سیتروزین ، هیدروکسی زین و....که هیروکسی زین مقداری کنترل میکردهنگامیکه حمله دست میدهد حالم خیلی بد میشه با تشکر خداوند حفظتون کنه

آبله مرغان

آبله مرغان گرفتم میخواستم بدونم چیکار کنم زودتر خوب بشم بدنم پره جوش های قرمز شده راستی چون قبلا نمیدونستم به آبله مرغان مبتلا شدم چندتا از جوش هارو ناخونک زدم چطوری جاشونو بعد بهبود خوب کنم؟

خارش شدید در اثر آفتاب

و یا پایین آمدن دما بدن و خیلی اذیت آور وهر دکتری رفتم نتیجه نداد هر داروی مصرف کردن نتیجه نداد واقعا کلافه شدم بطور که لباس ام میکن

کهیر بعد از زایمان

با سلام.دکتر بعد از زایمانم شکم،پهلپ،ران و ساق پام وحشتناک به صورت خطی شروع به خارش کرد که گفتن کهیر بعد از زایمان هست هر کاری بگین انجام دادم،دکتر دوتا قرص به نام پردنیزولون و کلرفنیررامین دادن به علت شیردهی با دوز پایین یه مدت خوب شدم ولی با قطع قرص دوباره شروع شد،الان دو ماه که دارم از خارش شدید عذاب میکشم لطفا بگین چیکار کنم که خوب شم.ممنونم واقعا.

چشم درد آلرژی

سلام من حدود ۸ سال است که در فصل پاییز یا بهار چشم سمت راستم اشک می کند و قرمز می شود ودرد شدیدی می کند طوری که درد آن به طرف سرم پخش می شود و حالت تهوع دارم البته فقط دو هفته در سال آن هم یک روز درمیان و روزی 2 ساعت .یکبار رفتم دکتر قرص دادن خوب شدم اما بار دوم دکتر گفتن اگر خوب نشدی mri هم بگیرم چرا؟ممنون.