بازگشت به لیست سوالات
ا.گ
عنوان :

آلرژی یا سرماخوردگی!

فوق تخصص آلرژی و ایمونولوژی بالینی
با سلام و عرض خسته نباشید
من معلمم تقریبا ۴ ماه پیش سرما خوردم لوزم چرکی شد سینم چرکی شد پزشک عمومی چند بار رفتم آمپول و دارو هیچی نکرد تا اینکه تب و لرز شدید کاهش وزن و سرفه شدید و خشک اومد سراغم و مجبور شدم ۱۰ روزی بستری بشم آزمایشات مختلفی گرفتن از جمله سل و هپاتیت و اینا هیچیم نبود (غیر از برونوسکپی نمونه برداری)فقط گفتن عفونت و لکه تو ریته که تا حدود زیادی رفع شد ولی بعد بیمارستان تا الان نزدیک دوماهه که سرفه م تموم نشده زود به زود هم لوزم چرکی میشه و حالت سرما خوردگی پیدا میکنم و بدن بی حالی دارم متخصص داخلی رفتم دیروز گفتن آلرژیه
حالا سوالم اینه اولا بنظر شما این اصلا آلرژیه؟دوم اینکه اگه آلرژیه مکمل(معتبرومطمعن)بدنسازی که میخورم مشکلی با آرلژی داره؟

دکتر مرتضی فلاح پور

با سلام.با توجه به شرح حال،سیر بیماری و اینکه شدت علایم طوری بوده که احتیاج به بستری داشتید، قطعا نیاز به معاینه دقیق و رویت آزمایشات و گرافی ریه دارید.

ا.گ

ممنون پس یعنی باید مستقیما خودمو ببینید یا بفرستم واستون عکس های آزمایشارو؟؟؟

دکتر مرتضی فلاح پور

سلام.قطعا ویزیت و معاینه شما بسیار کمک کننده است.

ا.گ

متاسفانه دسترسی به شما واسم ممکن نیست چون یکی از شهرای کرمانشاه هستم

دکتر مرتضی فلاح پور

میتونید نزد همکاران تشریف ببرید.دکتر زندکریمی کرمانشاه هستند.

ا.گ

ممنون از پاسخگوییتون

دکتر مرتضی فلاح پور

به امید بهبودی
شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


خارش شدید

خانم 38 ساله متاهل هستم که مدت 5 سال است تقریبا بصورت دایمی خارش پوستی بسیار شدید دارم. تست ازمایشگاه حساسیت به مخمرها را نشان داد اما هیچ درمانی ارایه نشده. فقط با هیدروکسی زین خودم را ارام میکنم. ایا هیچ راه درمان دارویی و قطعی وجود دارد؟؟

حساسیت و خارش کهیر نفس تنگی

حساسیت خارش کهیر شدید مزمن نفس تنگی ب طول ۵ماه

احساس سوزن سوزن شدن و برق گرفتگی خفیف در بدن

سلام.پسر 24 ساله هستم. حدود یک هفته می شود بر روی قسمت هایی از پوست همچون جلوی ساق دست، پشت ران و روی شکم احساس عجیبی همچون جرقه های الکتریکی و یا ضربه های پراکنده ی سوزن به بدن دارم. ممنون می شوم اگر مرا راهنمایی کنید.

نوزاد ١ساله

سلام، من پسرم به پروتئین گاوی حساسیت داره ولی تقریبا دو هفته ست که تست حساسیت پیش دکتر موحدی انجام داده و ایشون شیر گیگوز رو عوض و آپتامیل پپتی دادن ولی پسرم اصلا خوشش نمیاد شاید کلا روزی ١٥٠ سی سی بخوره ولی قبلا ٧٠٠ سی سی هم میخورد شیرای دیگه هم تست کردیم حتی قند هم انداختیم ولی بی فایده بوده حالا سوال من اینه این نوزاد که یکسال این شیر رو خورده فقط مقداری دور مقعدش قرمزه و گاهی هم خارش میگیره اگر یکسال دیگه هم بخوره چی میشه؟ علاوه بر این به بادام و کنجد و گردو هم حساس نمیشه همه رو حذف کرد فقط شیر رو داد؟ اگر آپتامیل پپتی نخوره و گیگوز بخوره چی میشه در نهایت؟ ممکنه هرگز خوب نشه؟ یا همین با روزی ١٥٠ سی سی ادامه بدم کافیه چون صبحانه و ناهار و شام میدم دیگه چند روز گرسنه نگه داشتم زیاد فایده نداشت فقط لاغر شد

بوی بد دهان

با سلام، با عنایت به اینکه دارای سینوزیت مزمن هستم ولی ترشح چرکی در غالب اوقات ندارم و فقط ترشح سفید پشت حلق آنهم در هوای سرد و باد سرد که منجر به سردرد و پیشانی درد می شود و در موارد خیلی نادر فشار روی دندانها و بروز دندان درد و گرفتگی بینی بخاطر پولیپ بینی سمت چپ و خلاصه بوی بد دهان در صبح ها بیشتر و در طول روز هم همراهمه که با مسواک کردن و شستشو برای مدتی کوتاه خوبه و مجدد برمی گرده که احتمال میدهم درون سینوس هایم چرک خشک شده مانده و باعث این بوی بد است. لطفا" راهنمایی بفرمایید.