بازگشت به لیست سوالات
س.گ
عنوان :

جواب عکس رحم

متخصص زنان، زایمان و نازایی و فلوشی ...
با سلام الان شش ماه است که اقدام به بارداری نموده ام ولی باردار نشدم نتایج سه تا سونو و عکس از رحم رو براتون میفرستم لطفا راهنماییم کنید ۵ ساله ازدواج کردم و پیشگیری طبیعی داشتم عکس از رحم رو میشه تشریح کنید وضعیتم چطوره

دکتر کیانوش سودمند

در سوال قبل جواب شما را دادمسوالات مشابهشما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.


سلام یه مشاوره واسه دوران قاعدگی میخواستم

من 16خرداد ماه پریود شدم امروزم دوباره پریود شدم میشه بگید دلیلش چیه بعداز مدت کوتاهی دوباره پریود شدم ممنون میشم

خونریزی قاعدگی

سلام و عرض ادب خانم دکتر عزیز بنده حدود 19روز بود که پریود بودم و قطع نمیشد با مراجعه به دکترو نتیجه سونو (در بررسی اولتراسونیک به عمل آمده رحم به به طول تقریبی82 میلیمتر و با اکوی میومتریال مختصر coarseمیباشد. چند کیست نوبوتین با حداکثر قطر 10میلیمتر در ناحیه سرویکس رویت شد. اندومتر حدود 10میلیمتر ضخامت دارد . مختصر افزایش حجم استرومال تخمدانها به همراه فولیکولهای متعدد با قطر 6 تا 8 میلیمتر در هر دو تخمدان مشهود است.)دکتر آمپول Progesterone و قرص Dupbaston , قرص مفنامیک اسید تجویز کردن و الان 10 روز از مراجعه به دکترم بازهم پریودم و فقط دو سه روز اولی که آمپول زدم قطع شد.این موضوع خیلی نگرانم کرده لطف میکنید بنده رو راهنمایی بفرمائید که چه کاری باید انجام بدم

بارداری

سلام من با همسرم رابطه به صورت لاپایی داشتم و منی خودم رو داخل نریختم احتمال میدهم ترشحاتی ک قبل از ارضا شدن از الت من خارج میشن وارد شده باشه بعد از رابطمون زود ب همسرم قرص اورژانسی دادم ازینا که بسته هاش دو تاییه یکی را بعد از رابطه خورد و دوومی را ۲۴ ساعت بعد خورد ایا بار دار میشه!

درد قاعدگی

سلام بنده تازه عروس هستم از وقتی که با همسرم نزدیکی میکنم درد قاعدگی بیشتری رو متحمل شدم . دو یا سه بار از قرض اضطراری استفاده کردم درد زیاد قاعدگی امکانش هست ب خاطره قرص اورژانسی باشه یا دلیله دیگه ای از جمله نزدیکی داره ؟

نامنظمی پریود

سلام خانم دکتر شبتون به خیر.من روز 30 فروردین شروع کردم به استفاده قرص ضد بارداری ولی چون قرص عوارض خیلی زیادی داشت و به شدت اذیتم میکرد قرصو بعد از یک هفته قطع کردم و روز 8 اردیبهشت پریود شدم و 13 پریودم قطع شد دوباره من 20 ام پریود شدم و این دفعه دردم خیلی زیاد بود و شدت خونریزیمم زیاد بود ولی شب 21 ام پریودم قطع شد دیشب یعنی 24 ام درد خیلی زیادی داشتم و تا صبح تقریبا از شدت درد خوابم نبرد و امروز صبح دوباره خونریزی داشتم خونریزیم از دو دفعه پیش خیلی شدیدتره و دردم خیلی خیلی زیادتره و تقریبا با هیچ مسکنی آروم نمیشه.آیا لازمه سریعا به دکتر مراجعه کنم یا نه؟و دلیلش چی میتونه باشه؟