بازگشت به لیست سوالات
م.ا
عنوان :

کودک

متخصص کلیه و مجاری ادراری تناسلی و ...
با سلام, کودکم ٨ماه دارد , مدتی است که وقتی درصبح پوشکش را عوض میکنم انگار اصلا ادرار نکرده با اینکه شب زیاد شیر میخورد ایا این نشانه مشکلی است ؟

دکتر امیر حسن محبوبی

سلام حتما سونو شود

م.ا

خیلی مچکرم

دکتر امیر حسن محبوبی

ممنون
شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


تفسیر آزمایش سونوگرافی کلیه و مثانه

برای تفسیر آزمایش سونوگرافی کلیه و مثانه راهنمایی میخواستم ممنون میشم پاسخگو باشید

تنگی مجرای ادرار

پسر 3 ساله من بخاطر تنگی مجرای ادرار یک بار مورد درمان قرار گرفته (با روش میل زدن)، اما پس از گذشت یک ماه دوباره دچار مشکل قبلی شده (با توجه به نحوه ادرار کردن ، ادرار نازک با فشار و رو به بالا). لطفا راهنمایی کنید که چه کار کنیم.

نا توانی جنسی

با سلام، شما سومین متخصصی هستید که در این نرم افزار طرف مشاوره قرارمیگیرید. امیدوارم شما مرا به کسی ارجاع ندهید. مردی ۵۸ ساله ام تا ۱۰ سال پیش بطور ژنتیکی از طرف پدر دارای طبعی فوق العاده گرم بوده ام.(هفته ای ۳ الی ۴ معاشقه)به قسمی که برای کنترل این وضع غیر قابل تحمل برای همسرم مجبور به خوردن تریاک شدم .دارای آلت تناسلی حدود۱۵ سانی متری بودم. اکنون تریاک را ۵سال است ترک کرده ام ،عمل نعوذ به هیچ وجه اتفاق نمی افتد. طول آلت تناسلی ام به زور به یک بند انگشت میرسد و میلم را به شدت از دست داده ام. لطفاً به وسیله دارو درمانی کمکم کنید. قابل ذکراست به دیابت ژنتیکی نوع ۲ مبتلا شدم که بعد از چند سال قابل کنترل شده است و طبق تجویز پزشک فقط متفورمین مصرف میکنم. ضمناً مدتی به دلیل آلودگی محیط کارم به آزبست ریه ام پرفشار شده بود و خونم به قدر کافی اکسیژنه نمی شد و در کارکرد کلیه ها تاثیرمنفی گذاشته واین امر باعث ادم شده و دارو هائی مثل : آسپرین ، موکولین ، تئولیت ، متورال ۵۰ و لوزامیکسH مصرف میکنم. از پر حرفی ام پوزش میطلبم.

زود انزالی شدید رو چطور باید کنترل کرد

من 3ساله ک ازدواج کردم مشکلاتم بیشتر شده و زود انزالی شدید تر شده,مجبورم از قرصهای مرفین دار استفاده کنم ک باعث کلی مشکلات شده

زگیل آلت تناسلی

سلام میخواستم بدونم درمان قطعی برای درمان زگیل تناسلی وجود داره؟ عوامل عود دهنده زگیل چیه؟