بازگشت به لیست سوالات
س.ط
عنوان :

سرگیجه

متخصص داخلی
باسلام خدمت خانم دکتر عباسی حاذق.


مادر من حدود 50 سال سن داره و مدت هاست مشکل معده و روده داره و نمیوتونه هر غذایی بخوره.مدتی بود معدشون مشکل پیدا کرد و هر غذایی میخوردن منجر به اسهال میشد.پس از مراجعه به پزشک متخصص کلونوسکوپی شدند و همزمان آزمایش خون هم دادند.جواب کلونوسکوپی خوب بود و فقط گفتند شقاق دارند و جواب آزمایش خون هم خوب بود و مشکلی نداشت.اما از بعد از کلونوسکوپی تا الان که حدود 1 ماه میگذره ایشان فوق العاده به سرگیجه مبتلا شدند و هر شب همینجوری افتادند و حال بلند شدن هم ندارن.میل به غذا هم بد دارند و سخت غذا میخورند.لازم به ذکره که ایشون ناراحتی اعصاب هم دارن و شبا قرص سیتریزین هم مصرف میکنن.ممنون میشم بگین باید چیکار کنیم...

هنوز هم اسهال دارن؟

جواب ازمایششون چی بوده
سوالات مشابه


سوزش گلو

سلام آقای دکتر خسته نباشید آقای دکتر دو روزه گلوم حالت سرماخوردگی داره یعنی گهگاهی سوزش میگیره گهگاهی ی درد خفیف روز قبلش کله پاچه خورده بودم شبش چیپس ماست بستنی بعدش هوا سرد شده بود صب پاشدم دیدم گلوم حالت سرما خوردگی داره استرس گرفتم که نکنه کرونا باشه آقای دکتر بنظر شما کروناست؟

سرفه

سلام آقای دکتر ، من حدود یک هفته هستش که احساس سرفه دارم و داخل گلوم یه حسی دارم که انگار میخام سرفه کنم یا گلومو صاف کنم ، تک سرفه میخاستم ببینم علتش چی هست آیا آلرژی ممکنه باشه؟؟ شبها هم بیشتر میشه و گاهی در طول روز حتی کاملا خوب هستم. حال عمومیم خوبه و مشکلی ندارم آیا ممکنه کرونا باشه؟

دل درد

سلام اقای دکتر مدتیه دل درد دارم بعضی اوقات هست بعضی اوقات نیست اسهال ندارم بعضی اوقات یبوست دارم

تفسیر آزمایش خون

سلام . و خدا قوت . لطفا نتیجه آزمایش خون رو تفسیر بفرمایید. البته آزمایش مربوط به تقریبا یک ماه پیش هستش

تعادل

سلام آقای دکتر مدتیه حین راه رفتن مخصوصا بدون کفش سبکی سر دارم دلیلش چیه