بازگشت به لیست سوالات
ف.م
عنوان :

نا منظم بودن قاعدگی

متخصص زنان، زایمان و نازایی
با سلام. دختری هستم ۱۶.کیست ریز دارم و نامنظم بودن پریود لطفا کمکم کنید

دکتر لیلا سعیدی

سلام

دختر گل،کیستای ریز تخمدان یا بیماری پلی کیستیک مشکل شایعی هست.

نگران نباش.

ورزش ،کاهش وزن و رژیم

و استفاده از دارو البته بعد از انجام ازمایشای هورمونی رو بهت توصیه میکنم.سوالات مشابهشما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.


قبل از بارداری

سلامچند ماه هست برای بارداری اقدام کردم سی سال دارم و پی سی او هستم این ماه به تجویز پزشک دوفاستون از شب سوم دو عدد. و ایکویین از شب دهم دو عدد به مدت پنچ شب خوردم در سون وازینال روز سسیزده یک فولیکول 23 و یکی 9 بود و صخامت اندومتر 2 و سیزدم یک امپول هاش سی جی زدم.دوره ام 32 روزه و ماه قبل 7 بهمن پریود شدم.ایا این ماه امکان بارداری هست؟؟ کی تست خانگی یا بتا بدهم؟؟در صمن از موقعی که اقدام برای بارداری کردم یعنی این چند ماه شدیدا گر می گیرم مخصوصا پاهام در شب چه کار کنم؟؟؟الان چند روزه همش وازنم خیس میشه علتش چیه و زیر دلم درد می گیره و حس پربود دارم؟؟

نوع قرص

سلام خسته نباشین خانم دکتر من چندتاکیست ریز دارم پیش یه دکتر رفتم قرص سیپروترون کامپاند بهم داده ولی تواینترنت زده که برای رفع جوشه!!باعث از بین رفتن کیست میشه؟تاثیری رو بارداری داره؟

رابطه جنسی

با عرض سلام خسته نباشید اگر با خانومی رابطه وارژنی ومقعدی برقرار شود در پزشگی قانونی بعد گذشت چند مدت قابل تشخیص نمیباشد

حاملگی

سلام خسته نباشید میخام کورتاژ کنم ۴ ماهم هست بعدا برام مشکلی پیش نمیاد؟

عفونت واژن

سلام آقای دکتر خسته نباشید.من مجردم و هرازچندگاهی دچار عفونت های باکتریایی و قارچی می شدم که با بوی بدی همراه بود و با خوردن مترونیدازول و فلوکونازول و استفاده از کرم های کلوتریمازول بهبود می یافتم اما حدود ده روز است که خارش شدیدی در پوست واژنم ایجاد شده و بو یا ترشح خاصی هم ندارم ولی خارش پوست آن ناحیه واقعا دردناکه و هیچکدام از دزمان های قبلی هم میسر نبوده لطفا راهنماییم بفرمایین. متشکرم.