بازگشت به لیست سوالات
و.ظ
عنوان :

نعوظ

متخصص کلیه و مجاری ادراری تناسلی و ...
باتوجه به اینکه تازه داماد هستم اما آلت تناسلیم موقع سکس اونقدر سفت نمیشه و خیلی اذیت میشم مدت زمان نعوظم پایین هست و خیلی زود شل میشه! قرص لاویک هم استفاده کردم وفقط با سیدنافیل میتونم ی سکس داشته باشم بعدش هم دیگه شل میشه لطفا راهنماییم کنید خیلی میترسم و واقعا اعتماد بنفسم رو از دست دادم

دکتر مجتبی عاملی

سلام دقیقا همینه.شما فقط اعتماد به نفس ندارید.چون قاعدتا یه فرد جوان مشکل ارگانیک نداره
شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


هیپوسپادیاس

سلام.کودک دوساله من پس از دوبار عمل کردن در اصفهان(اولی عمل هیپوسپادیاس خفیف و دومی فیستول بعد ازهیپوسپادیاس)دوباره فیستول کوچکی ایجادشده اشکال نداره بذارم توسن5سالگی مجدد برای ترمیمش به دکتر ببرمش؟

سوزش و تکررادرار

با سلام و تشکر .مادرم ۶۵ ساله و مدت ۸ سال است که دارای بیماری دیابت .نزدیک ۴۵ روز است که ابتدا دچار احتباس ادراری وسپس تکرر و سوزش ادرار .با وجود مراجعه به ۲ دکتر متخصص و خوردن داروی بتانکول و بعصی انتی بیوتیکهای تجویز شده هنوز هم ادرار بصورت قطره ای و با سوزش است و شب بارها برای ادرار بلند میشود .در سونوگرافی کلیه ها سالمند .در کشت ادرا عفونت دارد ولی به هرحال با گدشت نزدیک ۲ ماه بهبود زیادی حاصل نشده .خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید چکار کنیم .ممنون از توجه و وقتی که میگذارید.

اسیداوریک بالا

سلام آیا میزان اسیداوریک 6.5 بازهم خطردارد؟برای پایین آوردنش چکارکنیم؛مرسی

ارولوژی

‎سلام وقتتون بخیر ... می خواستم موضوعی رو در میون بزارم که شخصا کمی در مطرح کردنش اکراه دارم می بخشید من در سن ۱۵ سالگی به علت تنبلی کردم برای اجابت مزاج در کمال ناباوری دچار ناخودداری شدم با وجود این که خیلی سال از اون موضوع میگذره یادآوریش موجب پریشان خاطری و همچنین وسواس الکی به وسایل آن دوره شده خودمو خیلی سرزنش میکنم که چرا این اتفاق افتاد مثلا این دیدگاه دارم که هیچ شخص سالم بزرگسالی این اتفاق برایش نمیوفته .... کمک کنید از این حس منزجر کننده راحت شم ( با تشکر )

لکه خون در ادرار

سلام آقای دکتر من یک مشکل دارم که آن این است که از ادرارم خون میاد یا بعضی اوقات به زنگ قهوایی خودشو نشون میده میخواستم اینو بدونم که من باید آزمایش بدم یا خیر؟؟؟ ممنون میشم به سوالم جواب بدین.