بازگشت به لیست سوالات
ج.ن
عنوان :

با عرض سلام و خسته نباشید.

متخصص زنان، زایمان و نازایی
خوردن قرص ضد بارداری در حالت اورژانسی
زمانی که تخمک گذاری تمام شده و نزدیک پریودی است چه اثری می تواند داشته باشد. ممنونم.شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت مشاوره ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


خال های مادرزادی

باسلام،من بصورت مادرزادی روی صورتم،گوشه ی بینیم ی خال قرمزرنگ دارم،همین خال برادرم هم روی پیشونیش داره ولی یه خواهرویه برادر دیگه م ندارن،و الان خواهرزاده و برادرزاده و پسرخودم هم این خال را دارن،سوال من اینه که آیامیشه با دارویی قبل از بارداری اینجور مشکلات کنترل بشن ویا ازشون جلوگیری کرد؟چندوقت هست که میخام برای بارداری دوم اقدام کنم ولی ترس ازاین مشکل مانع از اون میشه،ممنون میشم راهنماییم کنید.

لزوم آزمایش بتا

سلام من بیبی چک زدم هفته قبل و مثبت بوده. الان احتمالا هفته 6 ام هستم. (29 اسفند آخرین پریودی بوده). الان قبل از مراجعه به دکتر چه کارهایی انجام بدم؟ آزمایش بتا نیاز هست؟ داشتن درد در این مرحله طبیعی هست؟

آیو دی

من پنج ماهه ایودی گذاشتم ولی تا ده رو پریود میشم که قبلا پنج شش روز طول میکشید.آیا باید خارج کنم آیودی را؟؟

کیست سینه

سلام خسته نباشین.من سینه راستم خیلی درد میکنه و سفت شده رفتم دکتر بهم گفت کیست داری و باید بررسی بشه همون سونو رو به دکتر دیگه نشون دادم میگه چیزی نیست نمیدونم باید چکار کنم آیاکیست سینه خیلی خطرناکه؟ممنون از زحمات شما

رنگ موهای طبیعی در بارداری

سلام من ٣٠ سالمه و بارداری دومم هست الان هفته شش هستم به دلیل ارثی موهای سفیدی دارم که نمیتونم سفیدی موها رو بپوشونم میدونم در سه ماهه نخست بارداری استفاده از مواد شیمیایی ممنوع است تو نت خوندم که استفاده از نگ های طبیعی مشکلی نداره یکی از این راهها استفاده از تنباکو بود برای پوشاندن سفیدی موها آیا استفاده از تنباکو اونم به صورت موضعی در سه ماهه نخست بارداری ضرر دارد؟