بازگشت به لیست سوالات
گ.م
عنوان :

گیر کردن تکه های کوچیک غذا داخل مری

متخصص گوش، حلق و بینی
سلام اقا دکتر وقت بخیر من نمیدونم این مشکل من دقیقا برای چی هست من چند وقته داخل مری از سوراخ های بینی که داخل گلومه حس میکنم تیکه غذا توش گیر کرده که گاهی واقعا هم گیر کرده همینطور نفس میکشم اون قسمت میسوزه نمیدونم این برای چی هست دقیقا داخل گلو همون قسمتی که سوراخ بینی هست هس میکنم گلوم سفت شده .. اسپانس مریه؟ یا سرطان؟ و همچنین از داخل سوراخ های داخلی بینی که داخل گلو هستن خلط هم ترشح میشه و گاهی حس میکنم گوش هام گرفتن یکمی ... اگه بخام دکتر مراجعه گنم دقیقا چه دکتری برم

دکتر عباس قنبریان

سلام. اون ذرات مربوط به حفرات لوزه های کناری گلو هس .اون سوزش هم که پشت بینی احساس میکنی احتمالا مربوط به خشکی ناشی از آلرژی باشه متخصص گوش وحلق وبینی باید معاینه کنن.
شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


سوت زدن گوش

هفته پیش گوشم ناگهانی یه سوت بلند و اذیت کننده نیزد در حدی که صداهای اطرافمو کمتر میشنیدم این اتفاق 3 بار افتاد از بعدش حدود یک هفتست گوشام سوت میزنه مثلا گاهی یهو به گوشام فکر میکنم میبینم دارن سوت میزنن. علتش چیه؟!

زخم پشت گوش

سلام آقای دکتر نزدیک ۱ساله پدرم پشت گوشش زخم شده اولش یه جوش بود الان بزرگترشده بعد الان دیدم مثل یه زخم بازه خوب میشه بعد از مدتی مثل جوش عفونت میکنه میترکه لطفا میکنید اگه راهنماییم کنید ممنونم ازشما

کاهش بویایی

سلام. یکماهی است که متوجه شدم دچار کاهش شدید بویائی شده ام و فقط بوی موادی مانند اودکلن چرب، رنگ مو، نفت و وانیل را آنهم از نزدیک بینی حس میکنم و حتی بوی گاز مایع و سیر را نمیفهمم . قرائن نشان میدهد از مدتها پیش از آن نیز بویائی ام کاهش یافته بوده است . نزد دکتر گوش و حلق و بینی و مغز و اعصاب رفتم و دستور سیتی اسکن و ام آر آی دادند که خدمتتون ارسال میکنم . دارو هم فقط اسپری بینی و ویتامین دادند . خوشبختانه در درک مزه غذاها مشکلی ندارم اما طعم آنها را ضعیف احساس میکنم و گاهی هم اصلا احساس نمیکنم . خیلی مشوش و نگران هستم . لطفا خواهش میکنم اگر راهنمائی بنظرتون میرسه محبت کنین . راستی آقای دکتر آزمایش تیروئید لازم نیست ؟ سپاسگزارم .

ساکشن گوش

سلام ببخشید به من گفتند که جرم گوشم رو باید ساکشن کنم اما روز بعدش دندونم رو باید عصب کشی کنم آیا عصب کشی و جراحی دندون چند ساعت بعد از ساکشن گوش ایرادی نداره ؟ و اینکه اگه برای ساکشن نرم گلیسیرین به گوشم آسیبی نمیرسونه ؟

گرفتگی بینی

با سلام خدمت اقای دکتر. من به مدت یک ماه هست که گرفتگی نسبی بینی دارم و بعد از هر بار تمیزکردن آب ریزش از بینی پیدا میکنم و گاهی انگار خونیه. قبلا هیچ گونه مشکلی از این بابت نداشتم. جدیدا هم سرماخوردگی نداشتم و هیچ گونه سابقه حساسیت هم ندارم. واقعا نفس کشیدن از بینی برام سخت شده. در ضمن مدتی هست که قفسه سینم درد میکنه میتونه به هم ربط داشته باشه؟