بازگشت به لیست سوالات
M.B
عنوان :

وارکوسل

متخصص کلیه و مجاری ادراری تناسلی
باسلام میخواستم بدونم من به تشخیص یه دکتر واریکوسل بیضه چپ دارم ایا برای بچه دارشدن باید عمل بشم یا با قرص رفع میشه؟

دکتر سلمان اسلامی

با سلام
در مورد واریکوسل، ابتدا باید شدتش مشخص بشه و در موارد شدید یا مواردی که درد بیضه ایجاد کرده و یا مواردی که اندازه بیضه کوچک شده جراحی شود.
همچنین لازم است ابتدا ، آزمایش اسپرم بدهید تا مشخص شود ، وضعیت اسپرم ها چگونه است.


سوالات مشابه


زگیل تناسلی

حدود 31 سال سن دارم و در دوران عقد هستم وبر روی آلت زایده های کوچکی (5،6تا) به رنگ پوست وجود دارد میخواستم بدونم اینها زگیل هستند و برای رابطه جنسی چکار باید کرد و آیا درمانی دارد؟

درد بیضه

بنده مشکل واریکوسل داشتم که یک ماه پیش عمل انحام شد ولی امروز ناخداگاه ضربه ای ب بیضه چپ وارد شد که درد ان از بیضه تا قسمت عمل بود و الان و الان ٢٠دقیقه ای هست ک درد دارم چیکار کنم جناب دکتر ؟؟

رفلاکس ادرار

سلام خانوم دکتر.دخترم ۴سال کامل است.اولین بار ۴ماهگی باutiبستری شد که اسکن کلیه خوب بود و بدون آنتی بیوتیک پروفیلاکسی مرخص شد.بعد اون تب میکرد که گاها خودمون کنترل میکردیم تا اینکه حدود ۲سال پیش تب شدید داشت و بستری شد در اسکن کلیه چپ اندکی اسکار بود و سونو هیدرونفروز نشان داد و vcugگرید ۳قوی و ۴خفیف بود.و با شربت نالیدیکسیک اسید مرخص شدو بعد آن ۵ماه بعد کشت مثبت شد ولی تب نداشت و سونو نرمال بود و اسکن خوب بود و اسکار قبلی برطرف شده بود و با شربت نیتروفورانتین مرخص شد بعد گذشت۷ماه شربت نیتروفورانتین عوض شد و سفالکسین شروع گردید بعد گذشت۹ماه از سفالکسین این هفته کشت مثبت شد و بستری گردید سونو هیدرونفروز نداشت. Vcugمانند ۱۷ماه قبل گرید ۳و یک طرفه بود و همچنین ما کلا نحوه شستشو رعایت میکنیم و یبوست نیز دارد که پودر پک و رژیم را رعایت میکند لطفا در مورد چرخش آنتی بیوتیک و اینکه نظرتون درمورد عمل آن با توجه به س و . یک طرفه بودن ارایه بدید ممنون میشم

اندام تناسلی

با سلاممن یه پسر 29 ساله هستم رویه بیضه من یه جوش یا یه چیز ی شبیه جوش نزدیک دو ساله ایجاد شده که معمولا بعد از نعوظ ازش چرک بیرون میاد و بویه بدی داره و مجبورم برایه رفعش به حمام برم تو این دو سال تغییری نداشته اندازشم به اندزه یه ارزنهممنون میشم راهنماییم کنید

مشکل جنسی

من میخواهم به دلایلی میل جنسی خود را به طور کامل از بین ببرم ایا روش پزشکی برای این کار وجود داردشما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.