بازگشت به لیست سوالات
ا.ا
عنوان :

پسری حدودا ۲۰ ساله هستم که هنوز ریش در نیاورده ام.

فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم
با عرض سلام
من پسری حدودا ۲۰ ساله (۱۹ سال و ۱۰ ماه)هستم که هنوز ریش در نیاورده ام
در واقع اندکی سیبیل (که خیلی کم است و خیلی وقت است که همون قدر باقی مانده) دارم. ولی ریش اصلا در نیاوردم.

دکتر اشرف علی مددی

سلام رویش ریش جنبه ارثی دارد بنابراین اگر از نظر عملکرد غدد جنسی ثابت شود که سالم هستید به مرور زمان ریش رویش طبیعی خواهید داشت


سوالات مشابه


دوره استفاده امپول تستسرون

با سلام من مهدی کلویی به شماره پرونده ۱۵۵۹ از شهرستان بوشهر نظر به اینکه بر اساس دستور پزشکی جنابعالی تزریق چهار دوره ۵۰میلی گرم تستسرون در چهار ماهه انجام شده شده است ایا باز نیاز به ادامه تزریق میباشد ؟ با تشکر

ریزش مو

سلام خانم دکتر عزیز دختر ۸ ساله ای دارم که مدت سه سال است ریزش مو دارد وبا وجود انواع ویتامین و مکمل تاثیر چندانی نداشته چندین دفعه آزمایش تیرویید دادیم tsh در مرز نرمال قراردارد ۵/۶ دوماه قبل tsh برابر با ۷ بود پس از مراجعه به متخصص غدد اعلام شد که این مقدار tsh کم کاری محسوب نمیشود و نیاز به دارو نیست و من که مشکل ریزش را عنوان کردم پزشک گفت در کم کاری مو زبر و پرپشت میشود وتازه بعد از شروع دارو فرد دچار ریزش میگردد آیا این مسئله درست است ؟پس چرا کودک من خشکی پوست و لب و ریزش مو دارد؟

دارای گره های متعدد تیروئید

در تیروئید پنچ گره وجود داره. دو لوب تیروئید بزگتر از طبیعی هستن. در لوب راست سه ندول ایزواکو هر کدوم به اندازه 9 و 10 و 9.5 میلیمتر و در لوب چپ دو ندول مشابه به اندازه 19.9 و 12.9 میلیمتر هست. کالرداپلر پرعروق نیست و سونوگرافی MNG تشخیص دادن. لنفادنوپاتی هم مشاهده نشده. پیش یک پزشک متخصص غدد رفتم که گفتن باید عمل کنم می خواستم ببینم شما هم همین نظر رو دارید؟

استفاده از دستگاه وکیوم سینه

با سلام و خسته نباشید. من یک خانم 31 ساله و دارای یک فرزند 5 ساله می باشم. به علت کوچکی بیش از حد سینه هایم اقدام به خرید دستگاه وکیوم سینه نمودم ولی هنوز از آن استفاده نکردم. نگران این هستم که در زایمان بعدی دچار مشکل شیردهی شوم. یا از ایجاد سرطان سینه می ترسم. نظر شما در رابطه با این دستگاه چیست؟

عبدالستار تنزده

سلام خانم دکتر من ازمایش تیرویید دادم ازمایش منو نگاه کنیدشما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.