بازگشت به لیست سوالات
س.ب
عنوان :

الرژی غذایی

فوق تخصص آلرژی و ایمونولوژی بالینی
دختر یکسال دوماهه من ریفلاکس داره ودر تست پوست و همچنین خون به لبنیات و چند چیز دیگر الرژیش مشخص شده دکتر گوارش اندوسکوپی تجویز کردن ایا در نمونه برداری اندوسکوپی الرژی به مواد غذایی هم قابل تشخیصه

دکتر مرتضی فلاح پور

سلام.اندوسکوپی و بیوپسی برای تشخیص ازوفاژیت ائوزینوفیلیک کمک کننده هست.


سوالات مشابه


سلام وقت بخیر . قرمزی پوست

خسته نباشید . روی پوست در برخی نقاط بدنم قرمز شده و می خاره . تو تصویر هم فرستادم . ممنون

الرژی

سلام خسته نباشید من اخرین باری که زنبور نیشم زد دچار علائمی مانند سیاه رفتن چشم ها، خارش و کهیر تمام بدن، احساس داغی در قسمت هایی از بدن ، ورم کردن صورت بخصوص پلک ها،بی حال شدن،و...شدم که مجبور به رفتن به بیمارستان شدم ایا این علائم که گفتم علائم شوک انفیلاکسی است؟ من قبلا که زنبور نیشم می زد دچار این علائم نمی شدم فقط مقداری ورم در همان ناحیه گزیده شده و خارش همان قسمت.ممکنه برای دفعات بعدی این علائم شوک بروز پیدا کند؟ کلا خطرناکه؟ ممکنه است که به چیز های دیگه(مثل دارو ها و مواد غذایی و...) الرژی داشته باشم؟

اگزما

سلام حدود یکسال هست فقط کف دستهام دچار خارش زیاد پوسته پوسته شدن و تاول های ریز می شود البته در تماس با شوینده ها این اتفاق میفتد خیلی دکتر پوست رفتم و داروی ساختنی استفاده کردم ولی فایده ای نداشته میخواهم بدانم این اگزما را ممکن است تا آخر عمر داشته باشم؟؟؟ در ضمن من 7 سال هست که کلا حساسیت دارویی و غذایی زیادی دارم به سختی میتوانم دارویی پیدا کنم که با بدنم سازگار باشد آیا این مشکل راه حلی دارد؟ باید پیش چه متخصصی بروم؟؟؟

اگزما

سلام. مادر ۷۴ ساله من ۷ ماه شده که اگزمای شدید پوستی در صورت و دست و شکم و پشت دارد. دکترها یکسری دارو و پماد و امپول برای اگزما دادند ولی همچنان ناحیه دست و برخی قسمت پشت خارش شدید دارد. اب سرد و نخورون اجبل و گوجه وفرنگی و ... هم کارساز نبوده. خارش شدید و گاهی تاول دار میشود. لطفا کمک کنید.

سرفه خشک

با سلام. 2 روز است دچار سرفه های خشک و درد ضعیف بیشتر قسمت مفاصل شدم و به پزشک مراجعه کردم و گفتند سرما خوردگی نیست و احتمالا آلرژی باشد. من چند روز قبل از بروز این علائم اقدام به تمیز کردن غیر حرفه ای محیطی نمودم که در آن میوه ای به شدت کپک زده بود آیا می تواند دلیل این علائم تنفس کپک باشد و اگر جواب مثبت باشد به چه صورتی باید برای درمان اقدام نمایم. با تشکرشما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.