بازگشت به لیست سوالات
ع.ا
عنوان :

سلام وقتتون به خیر

متخصص کلیه و مجاری ادراری تناسلی
سلام من از بچگی ادرارم کامل تخلیه نمیشد! چند سال پیش پروتین و کراتین و امینو اسید مصرف کردم برای چند دوره! الان ادرارم خیلی کمتر شده و باید فشار بیارم به خودم تا ادرار قطره قطره بیاد!ممکنه به خاطر دارو هایی بوده که مصرف کردم؟

دکتر عبدالرضا ممتازان

سلام حجم ادرار روزانه چقدر است، چند ساله هستید؟

ع.ا

کم هست شاید ۱۰۰ الی ۲۰۰ میل در طول روز اب نمیتونم بخورم با این شرایطم فشار بهم میاد
من ۲۵ سالمه

دکتر عبدالرضا ممتازان

کراتینین خون شما چند است؟؟

ع.ا

کراتین خونم ۱.۲ است

دکتر عبدالرضا ممتازان

چارت جذب و دفع روزانه را تا ۳ ردز بنویسید حجم به cc

ع.ا

ممکن هست مثانه عصبی داشته باشم؟ با جه ازمایشی مشخص میشود؟

دکتر عبدالرضا ممتازان

اول چارت جذب و دفع روزانه سپس نوار مثانه یا یورودینامیک


سوالات مشابه


شکستگی آلت

حدود دوسال است که این بیماری دارم قرص پابا هم خوردم ولی نتیجه نگرفتم حتی از آلت هم سونوگرافی گرفتم وپارگی در آن مشاهده شده که نتیجه آن را به صورت عکس برایتان میفرستم لطفا کمکم کنید چون با خانمم به مشکل خوردم که حتی موقع نزدیکی یا همان اول کار یا وسط نزدیکی میخوابد یکی از دکترها یک قرص داد به نام سیتالوپرام۲۰ میخورم که این مشکل حل شد ولی شکستگی آن حل نشد

احتمال مشکل کلیوی یا عفونت

سلام،بعد از پایان ادرار درداحساس میکنم،رنگ ادرار نارنجی کم رنگ، پرنگ بعضی اوقات،هر زمان احساس رفتن به دستشویی را دارم ولی بعد از رفتن هیچ گونه ادراری دیده نمیشود،سابقه سنگ کلیه ندارم،دچار ضربه خوردگی به ناحیه شکم شده ام حدود پنج سال پیش که در آن کلیه سمت راست دچار تکان خوردگی شد،دردی که در آخر ادرار احساس میکنم دقیقا مانند ضربه خوردگی قبل من میباشد.

نعوظ

باعرض سلام وخداقوت خدمت شما پزشک محترم من باتوجه به شرایط شغلی بیشتر از 5یا6ساعت درشبانه روز نمیتونم بخوابم ودر نعوظ مشکل دارم اولش سفت هست ولی بعدا درحین سکس شل میشه سن ام 29سال خواستم کمکم کنید

درخواست راهنمایی

سلام دکتر محبوبی عزیز، پسرم از 8 ماهگی زیر نظر شماست الان 4 سالشه/ به علت بیماری میلو مننگوسل فلج و دارای برگشت ادرار به کلیه می باشد و از سال 92 با مشاوره و دستورات شما تحت درمان است. از بهمن ماه 92 هر ماه آزمایش کشت انجام و تا کنون به لطف خدا جواب منفی است . عمل سونداژ(cic) هر 3 ساعت انجام می شود و هرشب یک پیمانه شربت سفال 250 و دو نوبت قرص کاهش فشار مثانه یک چهارم یک میلی می خورد . آخرین بار تابستان 95 خدمت شما رسیدیم همراه با وی سی یو جی و نوار مثانه و سنوگرافی/ انشا ا... تلاش می شود تا آواخر تابستان خدمت شما برسیم .حال در خواست راهنمایی دارم که قبل از آمدن به تهران چه آزمایشها و عکسهایی نیاز هست بگیرم و اینکه اهواز انجام دهم یا بیایم تهران آزمایشات را انجام دهم . از راهنمایی شما ممنونم.

جراحی فتق کشاله ران

سلام من پسر ۴.۵ساله ای دارم که قراره برای فتق کشاله ران جراحی بشه.خواستم بپرسم این عمل خطرناکه؟بیهوشی برای پسرم ضرر نداره؟معمولا مدت زمان بهوش اومدن چقدرهشما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.