بازگشت به لیست سوالات
ح.ج
عنوان :

عدم تعادل

متخصص نورولوژی(مغز و اعصاب و ستون ف ...
سلام. خواهر بنده دوبار عمل مغز انجام داد تا غده ای که پشت چشم راستش بوده رو خارج کنن. بعد از عمل دوم تشنج های زیادی داشت و دکتر براش فنی توئین 100 و دپاکین 500 تجویز کرد. میخام ببینم این دو دارو با هم اختلالی نداره؟ ناگفته نمونه به تازگی در حالت ایستاده هم بدنش به یک سمت کج میشه و خودش فکر میکنه که صاف هست.

سلام..این دو تا دارو با هم تداخل نداره و داروهای خوبی برای کنترل تشنج هست.اگر اختلال تعادل دارند حتما باید یک ام ار ای مغز با تزریق انجام بدهند.

متشکرم. مدتی بود که با اینکه داروها رو با فول دوز میخوره بازم حتی تشنج میکرد. ولی الان یکم لرزش داره و اختلال تعادلشما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت مشاوره ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


سرگیجه فقط هنگام دراز کشیدن

فقط وقتی دراز میکشه سرگیجه می گیره ولی وقتی می نشینه خوب میشه

لرزش بدن

سلام من 18 سالمه مدت یک ماهه تو بدنم به ویژه دست راستم لرزش دارم که با استرس و فعالیت فیزیکی هم تشدید میشه بعد از فعالیت فیزیکی علاوه بر لرزش احساس بی حسی هم دارم ،این ها علائم چیه؟

میگرن

با عرض سلام و خسته نباشید.من 29سالمه و مجردم.چند ساله میگرن دارم اما تحت کنترل میباشد و یه دوره دارو مصرف میکردم.الان حملاتم کمتر شده.اما گاهی که عصبانی میشم و استرس دارم به طرز وحشتناکی سردرد یکطرفه سر میگیرم که با مسکن اسیفن اروم میشم.این حملات ممکنه هر 10 روز یه بار باشه یا شاید کمتر.میخواستم بپرسم مصرف اسیفن عارضه ای ندارد؟ و اگر بخوام جراحی بینی داشته باشم داشتم ممکنه باعث افزایش سردرد های میگرنی من بشوند؟ چند روز جلوتر از عمل نباید دارو بخورم؟

توقف تنفس در خواب

سلام خسته نباشید دختر 18ساله هستم که هنگام شب پس از بخواب رفتن چن ساعت بعد درخواب نفسم متوقف میشه و نمیتونم جایه دیگه از بدنمو تکون بدم فقط در اون لحظه مغزم کار میکنه به غیر ازاون هیچ یک از اعضای بدنمو نمیتونم تکون بدم در طول یک ساعت 5یا 6بار اینجوری میشم و هر بار حدود 20تا 30ثانیه میگذره طریقه خوابیدنمو هم هرجوری تنظیم میکنم درس نمیشه حتی برای شام غذای سبک میخورم بازم چیزی عوض نمیشه وزن اضافه هم ندارم چن شبی هست که اینجوری میشم امشب هم از ترسم نخوابیدم ممنون میشم اگه کمکم کنید و پاسخم سریعتر بدید .

نداشتن تعادل حرکتی

باسلام مادر من در مورخه 98/12/5 دچار شکستگی استخوان ران متصل به لگن شد ایشان 76 سال سن دارند وقبل از حادثه پوکی استخوان داشتند ولی خودشان بتنهایی وگاهی با کمک عصا قادر بحرکت بودن. ولی بعد از عمل وگذشت زمان بیش از یکماه هنوز قادر به راه رفتن نیستن وحتی بلند شدن وخوابیدن در رختخواب نیز بتنهایی قادر نیستن وبه نوعی مقاومت میکنن با توجه به اینکه در منزل تحت نظر ارتوپد میباشد میخواستم سوال کنم چه توصیه ای جنابعالی دارید چون احساس میکنم به نوعی ایشان ترس از حرکت دارن وبشدت برای حرکت وراه رفتن مقاومت میکنن در صورت نیاز نحوه حرکت ایشان را برایتان ارسال نمایم باتشکر