بازگشت به لیست سوالات
س.ک
عنوان :

جواب ازمایش

متخصص بیماری های کودکان
لطفا با توجه به جواب ازمایش بفرمایید مشکل دخترم چی هستش و در مورد کالپروتکتین و شیرش توضیح بدین من الان پپتی میدم بهش
اول شیر ببلاک کامفورت کم لاکتوز میخورد الان پپتی شروع کردم
موقعی که این ازمایش رو داد ببلاک کامفورت کم لاکتوز میخورد شما الان پیشنهادتون واسه شیر چیه

شیر کودک باید فاقد قند لاکتوز باشد
از شیرهای
نیوکیت یا نوترامیژن یا الکیر یا ایزومیل میتوانید استفاده کنیدسوالات مشابه


سرفه اب ریزش بینی و کمی تب

سلام دختر. من 12 ماهه است و الان چند روزه سرفه میکنه اب ریزش بینی داره اما شفافه و کمی هم تب میکنه و قطع میشه دکتر بردم ازیترومایسین داده هر 12 ساعت 1/5 سی سی و سیتریزین برای شب ها 2سی سی و دیفن هیدرامین هر8 ساعت 2 سی سی اما من بهبودی نمیبینم چه کنم ؟

بروز بثورات جلدی

سلام آقای دکتر پسر من یکسال سن داره و از هفته پیش درگیر ویروس دست و پا و دهان شد، همزمان سرماخوردگی و سینوزیت هم درگیرش کرد به متخصص اطفال در شهرستان مراجعه کردیم که بعد از معاینه داروهای کلاویسیلین و شربت سرماخوردگی تجویز کرد که بعد از مصرف علائم عفونت و سرما خوردگی کم شد، و دانه های ویروس دست و پا هم از حالت آبکی در اومد و خشک شد ولی امروز یه تعداد دانه های قرمز ریز در صورت و دست و شکم پدیدار شد و در حال زیاد شدن هست علتش را نمی دونم و شبیه ویروس هم نیست

اسهال استفراغ تب به مدت2هفته

سلام.دختر بچه 18ماهه وزنش10کیلو هستش به مدت 2هفته است که مریضه واسهال میکنه واستفراغ(یک روز در میان)خیلی هم شدید نیست اسهالش وکف مانند هستش وشب ها تب میکنه.وبیحال میفته.

پورت واین

باسلام پسر یکساله من با پورت واین تقریبا یک سوم در یک طرف صورت متولد شده فشار چشم یکبار گرفته شد که طبیعی بود و متخصص مغز و اعصاب هم چکاب کردند .به رنگ صورتی هست و 30 درصد نسبت به بدو تولد کمرنگ تر شده برای درمان با لیزر پی دی ال احتیاج به حداقل 10 بار که همراه با بیهوشی جنرال است ایا بیهوشی هرماه به مدت یکسال برای کودک عواقبی ندارد؟

کودک ١٧ ماهه

سلام ، پسرم ١٧ ماهشه وزن ١١ کیلو مدتی اشتهاش کم شده و غذا خوب نمیخوره شربت یا ویتامین برای اشتها چی میتونم بدم تو این سن بهش؟ در حال حاضر روزی ٢ سی سی سیدرال و یه سی سی مولتی ویتامین از اینا که خانه بهداشت میده میدم و یه ماهم هست نئوزینک ایرانی میدم روزی یه قاشق مرباخوری، بجای این مولتی و نئوزینک چی بدم که ضرر هم نداشته باشه؟ ممنون