بازگشت به لیست سوالات
ش.م
عنوان :

پریودی

متخصص زنان، زایمان و نازایی
سلام من ماه بعد عروسیمه و طبق دوره ماهیانه ی پریودیم روز عروسیم پریود میشم برای جلوگیریش چیکار باید بکنم ممنونم

دکتر لیلا سعیدی

سلام
از ماه قبلش قرص جلوگیری شروع کنید
شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


بارداری

سلام خسته نباشید سال نو مبارک خانم دکتر اخرین پریودم 7 بهمن بوده و الان در هفته 9 هستم و سونو در هفته شش انجام دادم و صربان قلب 124 بود من هیچ علایمی از بارداری ندارم نه ویار نه سینه درد و نه تهوع و استفراق عین قبل بارداری هستم فقط کمی احساس خستگی می کنم ایا طبیعی هست؟؟نگرانم نکنه اتفاقی افتاده باشه.

کاهش رشد جنین

ممنون از لطفتون سوال دیگر بنده این است که سن بارداری بر اساس hc, bpd حدود 27 هفته و براساس FL حدود 28 هفته می باشد. متوسط سن بارداری براساس این اندسکها 27 هفته و 2 روز است.این اندسکها نسبت به مطالعه قبلی حدود یک هفته کوچکتر می باشند. سن بارداری براساس ac حدود 26 هفته و 2 روز است که نسبت به سایر اندسکها حدود یک هفته و نسبت به مطالعات قبلی حدود 2 هفته کاهش رشد را نشان می دهد. در این مرحله توصیه شما چیست؟ آیا احتمال زایمان زودتر از موعد و یا خطر سقط وجود دارد یا خیر؟

جلوگیری از بارداری

با عرض سلام و خسته نباشید.. خانوم دکتر یه سوال داشتم خدمتتون.آیا قرص سیپروترون کامپاد برای جلوگیری از بارداری مطمین هست؟؟ با تشکر فراوان.

شکم درد

سلام من۲۷سالمه ۱ماه اقدام به بارداری میکنم ۱۷روز پریودیم عقب افتاد بی بی چک زدم مثبت شد امروز زیر شکمم تیر میکشید بعد خونریزی کردم وکمردرد وشکم درد دارم مثل درد پریودی ،خواستم بپرسم احتمالش هست که سقط کردم چکار بایدکنم؟ ممنون میشم جواب بدید

اقدام به بارداری

سلامچند ماه هست برای بارداری اقدام کردم سی سال دارم و پی سی او هستم این ماه به تجویز پزشک دوفاستون از شب سوم دو عدد. و ایکویین از شب دهم دو عدد به مدت پنچ شب خوردم در سون وازینال روز سسیزده یک فولیکول ۲۳ و یکی ۹ بود و صخامت اندومتر ۲ و سیزدم یک امپول هاش سی جی زدم.دوره ام ۳۲ روزه و ماه قبل ۷ بهمن پریود شدم.ایا این ماه امکان بارداری هست؟؟ کی تست خانگی یا بتا بدهم؟؟در صمن از موقعی که اقدام برای بارداری کردم یعنی این چند ماه شدیدا گر می گیرم مخصوصا پاهام در شب چه کار کنم؟؟؟الان چند روزه همش وازنم خیس میشه علتش چیه و زیر دلم درد می گیره و حس پربود دارم؟؟