درباره زوپ
طی 14 سال اخیر، پزشکان ما از طریق وب سایت های خود به سوالات و مشکلات حدود یک میلیون بیمار پاسخ دادند. در این مدت با چالش ها و خواسته های جدیدی از جانب پزشکان آشنا شدیم و شناختی عمیق و تجربه ای فوق العاده بدست آوردیم که ترکیب این دو با علم و تجربه تیم فوق العادمون منجر به شکل گیری بستری متمرکز برای مشاوره متنی و ویدئویی آنلاین بین پزشک و بیمار به نام زوپ شد.
زوپ به عنوان یک محصول دانش محور، اولین و تنها سامانه ارتباط ویدئویی آنلاین پزشک و بیمار در خاورمیانه و تنها وب سایت و اپلیکیشن بومی داخل کشور است که از ارتباط ویدئویی بهره می گیرد.
تیم ما

بهترین های هر تخصص، خلاق، با نشاط و سخت کوش، ارزشمندترین چیزی که زوپ به داشتن اون افتخار می کنه ...
پدرام سلطانیموسس و رهبر
مهدیستوسعه دهنده ارشد
هومنتوسعه دهنده ارشد
سعیدتوسعه دهنده ارشد
لیانتوسعه دهنده
فریدمالی
مهرانتوسعه دهنده
محمدتوسعه دهنده
رضاتوسعه دهنده
معینتوسعه دهنده
لناپشتیبانی کاربران
سمیراپشتیبانی کاربران
امیردیجیتال مارکتینگ
علیدیجیتال مارکتینگ
محمدتوسعه دهنده
فربدتوسعه دهنده
شیرینتوسعه دهنده
پردیسکابوس توسعه دهنده
میلادتوسعه دهنده
سید امیرمحمدتوسعه دهنده
برخی از افتخارات زوپ

رتبه نخست جشنواره وب و موبایل ایران

10 استارتاپ برتر مسابقه بزرگ استارتاپی کارزار

7 استارتاپ برتر بوستر خاورمیانه و شمال آفریقا در مسابقات

استارتاپ منتخب الکامپ

استارتاپ منتخب اتاق بازرگانی تهران

رتبه نخست رویداد سید استارز سوییس در ایران (تغییر نام یافته به سامیکس)

برخی از مزایای زوپ

برقراری عدالت در سلامت از طریق دسترسی مردم مناطق محروم و مرزی به پزشکان با دانش و شناخته شده در کلان شهرها

فراهم کردن دسترسی ایرانیان خارج از کشور به پزشکان داخل کشور

کمک به کاهش چشم گیر هزینه های درمانی بیماران مناطق محروم

کاهش چشمگیر مراجعه های تکراری و اشتباه بیماران به تخصص های بی ارتباط با موضوع بیماری

دسترسی ۲۴ ساعته پزشک و بیمار به یکدیگر حتی در روزهای تعطیل یا مواقعی که یکی از طرفین خارج از کشور باشد(حذف محدودیت زمانی)

دسترسی بیمار به پزشک زمانیکه پزشک در سفر تفریحی یا علمی خارج از کشور باشد

حذف مراجعه های غیرضروری ثانویه بیماری که از یک شهر یا روستا در شهر یا استان دیگر صرفاً برای نشان دادن نتیجه آزمایش یا یک گزارش به پزشک مراجعه می کند

امکان به بحث و شور گذاشتن مدارک و مستندات پزشکی بیمار بین پزشکان و تخصص های مختلف (در نتیجه حصول نتیجه بهتر برای بیمار)

همکاری با خیریه های مختلف جهت انجام ماهیانه حداقل ۲۰۰۰ ویزیت و ۴۰۰ جراحی رایگان بیماران نیازمند توسط پزشکان زوپ

برخی واقعیت ها درباره زوپ

صلاحیت علمی و عملی تمامی پزشکان عضو زوپ پیش از عضویت بررسی می شود و فعالیت پزشکان به طور روزانه با استانداردهای زوپ تطبیق داده می شود، تا کیفیت زوپ حفظ گردد.

تمامی مراحل تحلیل، طراحی و پیاده سازی زوپ به طور پیوسته با همفکری خود پزشکان صورت گرفته است.

در طراحی بخش های علمی زوپ از وب سایت هایی مثل Mayoclinic، Webmd، Medscape و کتب مرجع پزشکی الهام گرفته شده است.

تیم اجرایی زوپ ارتباطات و شناخت بسیار دقیقی از نیاز های حوزه سلامت کشور دارد و از این جهت مورد اطمینان جامعه محترم پزشکی کشور می باشد.

پزشکان زوپ همان پزشکان حاذقی هستند که گاهاً ممکن است ماه ها در انتظار نوبت ویزیت حضوری از آن ها باشید ولی با وجود مشغله فراوان بخشی از زمان خود را به فعالیت در زوپ اختصاص می دهند.

عموم پزشکان زوپ همان پزشکان متخصص و فوق تخصصی هستند که ممکن است برای گرفتن نوبت حضوری از آنها هفته ها یا چندین ماه در نوبت باشید ولی توسط زوپ متقاعد شده اند که در ساعات آزاد خود که در مطب نیستند به صورت متنی یا ویدئویی با شما مشاوره داشته باشند. هدف اصلی عموم پزشکان از فعالیت در زوپ جنبه مالی آن نیست و عموم پزشکان زوپ با هدف کمک کردن به افراد جامعه در زوپ فعالیت می کنند و مبالغی که کاربران پرداخت می کنند بابت جلوگیری از مطرح شدن سوالات تکراری و سوالات غیر ضروری و همچنین تامین هزینه های نگهداری، پشتیبانی و توسعه زوپ است با این حال زوپ جهت قدردانی از زحمات این پزشکان و پایداری ارائه خدمات با کیفیت، بخش بیشتری از مبلغ دریافتی از کاربران را به خود پزشکان پرداخت می کند.

لیست پزشکان در حال حاضر به ترتیب میزان فعالیت در یک هفته اخیر نمایش داده می شود ولی به مرور زمان پارامتر های دیگری همچون رضایت از مراجعه حضوری و مشاوره اینترنتی و برخی مولفه های دیگر در ترتیب نمایش تاثیر گذار خواهد بود.

در مواقعی که پزشک در پاسخگویی تاخیر داشته باشد، کاربر می تواند پزشک خود را تغییر دهد. میانگین زمان پاسخ دهی هر پزشک هنگام انتخاب پزشک پاسخ دهنده به کاربر نمایش داده می شود.

کاربران می توانند با مطالعه صفحه معرفی هر پزشک، از بین پزشکان زوپ پزشکی را که بیشترین نزدیکی با معیار های هر کاربر را دارد، انتخاب نمایند.

زوپ هرگز ادعای جایگزین شدن ویزیت حضوری را ندارد چرا که در خیلی از مواقع علاوه بر گرفتن شرح حال و مشاهده می بایست عمل لمس و دخل نیز انجام شود، ولی زوپ همواره به عنوان یک ابزار مکمل مراجع حضوری به افزایش کیفیت درمان بیمار کمک می کند.