این قوانین هر ۴ ماه بروز می شود و بیمار می بایست برای اطلاع از آخرین تغییرات در قوانین زوپ این صفحه را مطالعه نماید.

ثبت نام در سایت به منزله پذیرش قوانین زوپ بوده و زوپ می تواند عضویت کاربرانی را که به قوانین بی توجهی می کنند، تعلیق و یا حذف نماید.

قوانین عضویت کاربران عادی

زوپ صرفاً یک بستر مشاوره اینترنتی و ابزار مکمل جهت افزایش کیفیت خدمات نوبت حضوری می باشد و هرگز نباید به عنوان جایگزین مراجعه حضوری به مشاور تلقی و مورد استفاده قرار گیرد.

هر فرد می بایست با آدرس ایمیل و شماره همراه خود در زوپ ثبت نام و طرح سوال نماید.

کاربران می بایست در اطلاعاتی که در اختیار وب سایت و مشاور قرار می دهند نهایت صداقت را داشته باشند. زوپ از اطلاعات کاربران به صورت کاملاً محرمانه نزد خود نگهداری می کند و هرگز بدون اجازه خود کاربر در وب سایت یا اپلیکیشن نمایش نمی دهد با این حال اطلاعات محرمانه بیمار اعم از نام، تصاویر و اطلاعات تماس به مشاورانی که در ارائه مشاوره به وی دخیل هستند و یا مراجع و افراد دارنده حکم قضائی نمایش داده می شود.

هرگونه اطلاعات قابل مشاهده در زوپ اعم از مطلب یا پرسش و پاسخ بین پزشک و بیمار، صرفاً کاربرد اطلاع رسانی دارد و نباید به هیچ وجه جایگزین مراجعه حضوری نزد مشاور و یا برای خود درمانی مورد استفاده قرار گیرد.

زوپ صرفاً یک بستر نرم افزاری و سخت افزاری پیشرفته برای برقراری ارتباط بین مشاور و کاربر می باشد و هرچند زوپ همواره به صورت تصادفی مطالبی را انتخاب و بررسی می نماید ولی مسئولیت محتوای مندرج در زوپ بر عهده فرد منتشر کننده آن مطلب می باشد.

در مواقع اورژانسی بلافاصله با 115 تماس بگیرید و زوپ صرفاً یک ابزار تکمیل کننده مشاوره حضوری برای مواقع غیر اورژانسی می باشد.

بیمار هنگام طرح سوال می تواند وضعیت نمایش عمومی یا غیر عمومی سوال و تصاویر ضمیمه شده به آن را در زوپ تعیین نماید. بیمار باید در انتخاب این گزینه دقت لازم را داشته باشد در غیر این صورت مسئولیت اشتباه در تعیین وضعیت و تبعات احتمالی آن بر عهده خود بیمار است.

استفاده از نام مستعار هنگام طرح سوال و ثبت نام ممنوع بوده و همه کاربران می بایست صرفا از نام، نام خانوادگی، مخفف و یا ترکیبی از این دو هنگام ثبت نام استفاده نمایند.

استفاده از تصاویر مربوط به پزشکان به عنوان تصویر کاربر ممنوع می باشد و موجب لغو عضویت کاربر می گردد.

رعایت کلیه قوانین کشور الزامی است.

تمام شئونات اخلاقی و پوششی مشاوره حضوری در ویزیت ویدئویی زوپ نیز باید رعایت شود.

اهانت به افراد، کاربران، اقلیت های قومی و مذهبی، تفرقه افکنی، ایجاد تنش و التهاب سیاسی در زوپ ممنوع است.

هرگونه فعالیت تبلیغاتی غیر مرتبط و یا نا متعارف در زوپ ممنوع است.

هر کاربر مجاز به داشتن یک نام حساب کاربری می باشد.

هرگونه تلاش فنی و غیر فنی برای دور زدن محدودیت ها و سیاست های اعمال شده عمدی در زوپ ممنوع بوده و پیگرد قانونی علیه شخص حقیقی یا حقوقی مذبور را به همراه دارد.

استفاده از تصاویر غیر اخلاقی، سیاسی و هر نوع تصویری با که شئونات اخلاقی، انسانی و قانونی جمهوری اسلامی ایران و حتی سایر کشور ها و ادیان در تضاد باشد ممنوع است.

ما نیز همانند عموم سایت هایی که به طور روزمره با آنها کار می کنید برای اهداف مختلف اعم از ارائه تجربه بهتر کاربری از Cookies استفاده می کنیم.

هرگونه استفاده از اطلاعات مندرج در این وب سایت به طور مستقیم یا غیر مستقیم بدون کسب اجازه کتبی از زوپ ممنوع بوده و پیگیرد قانونی به همراه دارد.

زوپ هیچ گونه ارتباط، نظارت و مسئولیتی در قبال محتوا، محصولات و عملکرد شرکت ها، وب سایت و اپلیکیشن هایی که خارج از زوپ فعالیت می کنند و کاربر از طریق تبلیغات یا متن های داخل زوپ با آنها آشنا شده باشد ندارد و طبیعتاً هرگونه خسارت های مالی و جانی احتمالی ناشی از استفاده از آنها برعهده ارائه دهنده آن محصول و خدمات و محتوا است.

نظرات کاربران باید مبتنی بر واقعیت و صرفاً بیانگر تجربه شخصی کاربران باشد و در صورتیکه زوپ تشخیص دهد نقدی غیر واقعی و یا مبالغه آمیز باشد زوپ می تواند از تایید آن نظر خودداری کند.