بازگشت به لیست سوالات
ف.ا
عنوان :

سرفه های مزمن شدید

فوق تخصص ریه
در حال دراز کشیده سرفه ها بیشتر میشود. خارش شدید گلو در هنگام سرفه .حدود یکساله ادامه داره به دکتر متخصص اسم و الرژی مراجعه کردیم و دارو مصرف شد که تأثیری نداشت . سرفه ها خشک به نظر میرسد و مدتی که همراه با خلط است .شبهانمیتوانم بخابم لطفا کمکم کنید که دقیقا به چه متخصصی باید مراجعه کنم

سلام به متخصص ریه مراجعه کنید
شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت مشاوره ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


علائم بیماری

سلام خسته نباشید.دختر5 ساله ام یک هفته گذشته علائم تب و تک سرفه رو داشت و می گفت گلوم درد می کنه با مراجعه به پزشک فوق تخصص عفونی کودکان سرماخوردگی ویروسی تشخیص داده شد.پس از چند روز علائم سوزش وگلو درد زیاد و فشار پایین در بنده ظاهر شد و به دلیل اینکه در دوره شیوع آنفلانزا بنده دچار آسم شدم .احساس می کنم نفسم سنگین میاد و تک سرفه گاهی می زنم و احساس می کنم یه جسم خارجی در گلو هست ولی خلطی دفع نمی شود.نیازی هست با توجه به آلودگی به پزشک مراجعه کنم؟؟؟

تنگی نفس

سلام آقای دکتر.خسته نباشید.من از دیروز یکم احساس تنگی نفس میکنم ولی در حد خفیف.احساس سنگینی میکنم تو قفسه سینم.ولی هیچ علائم دیگه ای ندارم.نه تب نه لرز نه سرفه.هیچ علائمی ندارم فقط همین.سابقه هیچ بیماری خاصی هم ندارم.وقتی نفس میکشم کتفم یکم درد میگیره.از دیروز بخاطر این موضوع استرس شدید گرفتم به طوریکه بعضی وقتا تپش قلب میگیرم.بخاطر شرایط موجود هم از رفتن به بیمارستان یا مراکز درمانی میترسم.میشه لطفا راهنماییم کنید که چیکار کنم و اگه لازمه دارو استفاده کنم.

تشخیص کرونا

سلام من مدتی هست گلو درد بدن درد داشتم اما الان 3 روز همه قطع شده ولی بصورت 100٪ حس بویایی رو از دست دادم.لطفا آزمایش و سی تی منو نگاه کنید و اگر مشکلی هست دارویی رو تجویز کنید.سوزش قفسه سینه و سرفه های زیاد و خواب آلودگی دارم.

درد قفسه سینه

سلام دکتر من تقریبا دو ماه پیش سرماخوردم و سینم هم خلطی شد که آزیترومایسین خوردم و بعد از تقریبا دو هفته خوب شدم ولی درد سینه ی من خوب نشد تا الان که شدت پیدا کرد. درد سینه ی من تقریبا از وسط سینه متمایل به سمت راستم هست.وقتی نفسم رو حبس میکنم و با جابجا شدن و وقتی که روی میز برای مطالعه خم میشم دردم بیشتر مبشه. تب ندارم خیلی خلط کمی دارم و خس خس هم ندارم و بیشتر درده که ناراحتم میکنه.مدت خیلی زیادیه که این مشکل رو دارم و واقعا اذیت هست م. قبلا مشلکه معده داشتم که الان با خوردن قرص معده هم درده سینم کم نشد. مشکل سندرم نفروتیک کلیه از نوع gn هم داشتم که الان کنترل شده. به نظر شما مشکله من چیه و چه داروبی باید مصرف کنم? با تشکر سایت خوبتون.

مشکل تنفسی به هنگام خواب

با سلام و خسته نباشید من اضافه وزن دارم اما تا الا مشکل تنفسی نداشتم .امه سه چهار شبه که هنگام خواب تنفس سنگین شده و نفس عمیق نمیتوانم بکشم و تا صبح چندین بار از خواب پریده و بیدار میشوم ناگفته نماند در ده روز گذشته امپول و قرص متوکاربامول و امپول پیروکسیکام و قرص سلکوکسیب و دیکلوفناک مصرف نمودم . نیاز به مراجعه به پزشک را دارم یا عواقب داروهاست ؟