بازگشت به لیست سوالات
ن.س
عنوان :

کهیر

فوق تخصص آلرژی و ایمونولوژی بالینی
سلام
خانمم حدود دو ساله که گرفتار کهیر است.انواع روشها رو انجام دادیم.
کورتون درمانی.
مراجعه به همکاران ایمونولوژیست شما در کرج و مصرف انواع داروهای آنتی هیستامین.
مراجعه به متخصص تغذیه برای اصلاح روش غذا خوردن
خانمم سابقه سرطان سینه داره در سال ۹۰.و در سال ۹۶ بازگشت بیماری داشت و مجددا شیمی درمانی شد در دوره شیمی درمانی کهیر نداشت.
عکس رادیولوژی از ریه هم گرفتیم به دستور متخصص ایمونولوژی و یکسری کامل آزمایش خون انجام شد قبل از بازگشت بیماری سرطان در سال ۹۵ و مشکلی نداشت.
لطفا راهنمایی بفرمایید

دکتر مرتضی فلاح پور

سلام.با توجه به شرح حال بیماری و اینکه همکاران شما را دیدند و تاثیر چندانی نداشته، قطعا توصیه به ویزیت و معاینه و پرهیز از تجویز دارو بر اساس شرح حال ناقص و بدون معاینه میشود.
شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


سرفه شدید

با سلام دختر من 4 سال و 2 ماهشه خیلی سرما میخوره و 48 ساعت اول بیماریش با سرفه های خیلی شدیدی شروع میشه که منجر به تهوع میشه و فاصله بهبودی کاملش تا شروع دوباره 2 الی 3 روز طول میکشه چکار کنم تا این روند کمتر بشه و سرفه هاش کم بشن؟

رفلاکس پنهان

سلام ببخشید پسر من هفت ماه و هفت روزش هست از ماهگی حالت خسخس در گلو داشت.شیر مادر رو خوب نمیخوره همیه گریه میکنه شکمش رو میده جلو و پیچ میده شکمش رو.بردم دکتر گفتن رفلاکس داره.داروهای موتلیوم.رانیتیدین.نکسیوم.دارویی که دکترخودش درست کرد.تجویز کردن برای پسرم ولی خوب نشده الان چهار ماهه وزنش ثابت مونده 7و 300وزن تولدش 3و100.چیکار کنم.صورتش رو میماله خواب سبکی داره اندازه نیم ساعت گریه های زیاد.ایا رفلاکس فرزندم پنهانه.لطفا کمکم کنید ممنون

خارش

با عرض سلام . بنده و خانم و بچه ها 2-3 روزی که دچار خارش شدیم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

حساسیت مزمن پوستی

سلام چند سال است پوست پشت و کردن و شکم و سینه ام جوش قرمز همراه با خارش شدید دارد و هر بار نزد پزشک و رفته و دارد و کرم مصرف کرده ام بد تر شده رنگ پوست در آن نواحی قرمز شده چکار کنم درمان سنتی هم کرده ام نتیجه نگرفته ام چکار کنم؟

کهیر زدن

سلام.پنی سلین 633 دخترم زده الان دستاش و پاهاش کهیر زده برای درمان چیکار کنم