بازگشت به لیست سوالات
ن.غ
عنوان :

سلام روزتون بخیر

متخصص نورولوژی(مغز و اعصاب و ستون ف ...
من نویسنده ام و برای حمایت از بیماران سرطانی رمانی رو نوشتم که احتیاج داره به پرسش چندین سوال از شما اگه امکانش هست در این زمینه راهنماییم کنید؛ رمان برای چاپ می خواد بره و نکات علمیش نباید نقص داشته باشه من واقعا ممنون میشم قبول کنید چون هیچ راهی جز شما ندارم و در شهرستانی هستم که هیج متخصص مغز و اعصابی نداره و همین در دسترس نبودن متخصص مغز و اعصاب داره تمام زحمت هایی که برای تز رمانم کشیدم منحل می کنه.سوالات مشابه


امکان هیدروسفالی

باسلام.پسر من 7 ماه و 4 روزشه,قد 76,وزن 9400,دور سر 46.5 دو مورد سونو مغز انجام دادیم که یکی گفت یه مقدار مایع دور مغز زیاده و دیگری گفت هیچ مشکلی نداره,الان ارجاعمون دادن به پزشک مغز و اعصاب,به نظر شما امکان هیدروسفالی وجود داره؟ضمن اینکه بصورت ارث خانوادگی سرهای ما بزرگ هست.ممنون از وقتی که میگذارید.

نشت مایع مغزعی نخاعی

سلام سال نو مبارک

گاهی وقتا سمت چپ سرم درد میکنه میزنه ب چشمم

سلام اقای دکتر خسته نباشین من البته استرس و اظرابم خیلی ولی قرص میخورم الان گاهی وقتا کاسه سرم سمت چپ تیر میکشه میزنه ب چشمم علت چیه؟؟؟

بی حسی

با سلام من مدتی هست (حدود 2 سال) هر زمان که در حال سرما خوردگی هستم قسمتهایی از سمت چپ صورت دست و پای من دچار سوزن سوزن شدن شده و حالت سردی به خود میگیرند که باعت ناراحتی من میشود. همچنین گاهی اوقات ضربان قلبم هم بالا میرود (حدود 120) اما فشار خونم پایین است (حدود 10 روی 7). اگر راهنمایی بفرمایید ممنون شما میشوم. با تشکر

سبکی در سر

با سلام خدمت شما دکتر. بنده حدود یک هفته پیش سرگیجه به سراغم اومد. و حالم خوب شد و از فرداش سبکی سر داشتم تا همین دو روز پیش. سبکی سر بنده بدون هیچگونه علائم بود و فقط با حرکت سر به بعضی جهت ها بدتر میشد. در این دو روز با تشخیص پزشک عمومی پشت تلفن (چون در سفر هستم) با خوردن بتا هیستین سبکی سرم خیلی خوب شده بود. و تقریبا از بین رفته بود. الان دوباره به سراغم اومده. با تکان دادن سر به سمت چپ بیشتر حسش میکنم ولی در حالت عادی و نشسته و یا لم داده و خوابیده اصلا متوجه سبکی سرم نمیشم و از بین میره. لطفا کمکم کنین دکتر.