بازگشت به لیست سوالات
م.ص
عنوان :

انحراف بینی

متخصص گوش، حلق و بینی
سلام بنده انحراف بینی شدید دارم اگر که عمل کنم عمل انحراف بینی چگونه است و در چه سنی بهتره که عمل کنم (سن خودم۲۵ سال است)

دکتر امیر سجادیان

سلام.از سن ۱۷ سالگی میتوانید عمل نمایید و درصورتی که میخواهید شکل ظاهری بینی هم تغییر کند همراه عمل زیبایی صورت میپذیردسوالات مشابهشما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.


مشکل شنوایی

سلام، دکتر بنده در5سالگی به بعد دچار ناشنوایی کامل از گوش چپ شدم که خب خانواده ام و خودم نمیدانستیم که ناشنوا شدم دکتر هم گفت گوش درد طبیعیست و چندوقتی است که افت فشار شدید به همراه سرگیجه شدید مثل چرخش تند چرخ و فلک دارم و گوش راستم که میشنیده دچار گرفتگی میشه و کاملا نمیشنوم و هربار هم میرم درمانگاه میگن که افت فشاره و یه سرم میزنن و ماه بعد دوباره همین اتفاق می افته لطفا راهنمایی ام کنید ایا کاملا ناشنوا میشم؟ دکتر بنده پول ویزیت دکتر متخصص را ندارم به همین دلیل تابحال نتونستم به پزشک متخصص مراجعه کنم لطف میکنید جوابم را بدید راهنمایی ام کنید، متشکر.

بوی بد بینی

سلام.خسته نباشیدآقای دکتر من تنفس از بینی م بوی بدی داره.البته دهنم بو نمیده فقط نفسی که بینی م خارج میشه بوی بدی داره.من این مشکل رو 15 سال هست که دارم و بعضی اعضای خانواده م هم اینجوری هستند.میخواستم بدونم علتش چیه؟ چیکار باید بکنم خوب بشم.با تشکر و احترام

بوی بد دهان

سلامدهانم بوی بد میده. دندان ها و لثه ها سالم هست به پزشک گوارش رفتم میگه از معده مشکل نداری و گفت به پزشک حلق و بینی برم شاید مشکل عفونت از پشت حلق داریخواستم بدونم دقیقا مشکلی که این بیماریو ایجاد کرده چیه.... ایا درمان داره ...خیلی اذیت میشم کمک کنیدبا تشکر از لطف شما

معرفی متخصص جهت ترمیم نشت مایع نخاعی از بینی

معرفی متخصص باتجریه جهت ترمیم نشت مایع نخاعی از بینی از طریق جراحی آندوسکپی

کاهش بویایی

سلام. یکماهی است که متوجه شدم دچار کاهش شدید بویائی شده ام و فقط بوی موادی مانند اودکلن چرب، رنگ مو، نفت و وانیل را آنهم از نزدیک بینی حس میکنم و حتی بوی گاز مایع و سیر را نمیفهمم . قرائن نشان میدهد از مدتها پیش از آن نیز بویائی ام کاهش یافته بوده است . نزد دکتر گوش و حلق و بینی و مغز و اعصاب رفتم و دستور سیتی اسکن و ام آر آی دادند که خدمتتون ارسال میکنم . دارو هم فقط اسپری بینی و ویتامین دادند . خوشبختانه در درک مزه غذاها مشکلی ندارم اما طعم آنها را ضعیف احساس میکنم و گاهی هم اصلا احساس نمیکنم . خیلی مشوش و نگران هستم . لطفا خواهش میکنم اگر راهنمائی بنظرتون میرسه محبت کنین . راستی آقای دکتر آزمایش تیروئید لازم نیست ؟ سپاسگزارم .