بازگشت به لیست سوالات
s.g
عنوان :

خون دماغ

متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراح ...
سلام خسته نباشید من یه دختر18 ساله هستم نزدیک یه ماهه خون دماغ دارم تا حالا اینجوری نشده بودم رفتم پیش دکتر یه پماد ویتامین AوD بهم داد ولی خوب نشدم الانم کلی خون داره ازم میره ممنون میشم جواب باید خیلی ضروریه

باید حتما با آندوسکوپ کل حفره بینی و سینوستون ارزیابی بشه تشریف بیارید مطب
شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


سلام

دکتر جان من بعد از سرماخوردگی همیشه سرم میگیرفت به مدت یک یا دوهفته نهایتا یک ماه ولی الان 4 ماهه که از سرماخوردی من میگذرد و من سرم گرفته بی حوصله ام خوابم میاد و کِسلم دکتر رفتم وگفته سینوزیت مزمن و عمل لازم دارم.آیا به عمل راه درمان دیگری هم هست.؟

سینوزیت

سلام خسته نباشید من سینوزیت دارم ٬توی اینترنت خواندم که اب نمک برای سینوزیت خوبه الان دارم یکی دو ساعت یک بار اب نمک با سورنگ میزنم تو بینیم ٬خواستم ببینم ای کار جواب میده ؟یا اینکه این کار ضرری نداره ؟

گلو درد

با سلام و خسته نباشید.بنده در انتهای گلو حس گرفتگی و آب دهان غلیظ دارم و نمی توانم به راحتی آب دهان و غذا را پایین دهم و احساس خفگی دارم و گاهی خرده های غذا در گلویم گیر می کند.اشکال از کجاست؟

سینوزیت

با سلام ببخشید من چند شب پیش پیش گوش چپم درد گرفت و بعد دندانهای همون سمت درد گرفت بعد دچار تب خفیف و گرفتگی و سنگینی گوش و درد گرفتن استخوانهای صورتم شدم روز بعد صدای سوت خفیفی به طور ممتد و آزاردهنده در گوشم و سرم احساس میکنم دکتر سینوزیت تشخیص داد و آزیترومایسین برای پنج روز تجویز کرد به نظر شما این صدای سوت طبیعیه ؟ موقتیه ؟ و اینکه آیا تجویز دکتر صحیح بوده ؟

سرما خوردگی

سلام من 23 ساله هستم و اخیرا سرما خوردم و علائمم تب 39 درجه و سر درد و سرفه های کوتاه که همراه با سر درد هست و استخون درد هست دکتر رفتم تشخیص سینوزیت شدید دادن آیا تب و استخون درد هم تنها با سیپروفلوکساسین 500 و شربت ضد سرفه و یک سرم برطرف میشه یه ممکنه اشتباهی در تشخیص بوجود آمده باشه؟