بازگشت به لیست سوالات
ح.ع
عنوان :

درخصوص عفونت روده مری

متخصص داخلی
سلام وقت شماخوش وتشکرازبابت راهنمائیهای مربوطه بنده مدت زیادی است که دچارعفونت روده مری شده ام وخیلی هم به متخصصین مربوطه مراجعه کرده ام که فقط موفق استفاده ازداروهای تجویزی تسکین پیدامیکنم ودوباره این مشگل ایجادمیشه،علائمش معده ام میسوزه دهنم تلخ میشه ادارم عفونت میاد و خلت گلوهم زیاددارم ممنون از راهنمایی های لازم

شما باید از نظر بیماری های سیستمیک بررسی شوید
سوالات مشابه


سندروم روده تحریک پذیر

بعضی موقعها از شدت استراب اسهال میفتم اما ببشتر موقعها تا 10 _15 روز هم معدم کار نمیکنه دکتر بهم پدیرولاکس تجویز کرده روده هام به هم میپیچه ولی خالی نمیشه یه دکتری بهم فربیو کپ تجویز کرده بود عالی بود بعد دیگه پیدا نشد من ورم معده هم دارم و رفلاکس معده هم دارم

سندروم روده تحریک پذیر

من یبوست شدید دارم بعضی موقعها تا 10 روز هم معدم کار نمیکنه اما وقتی استراب بهم دست میده اسهال میفتم

غده لنفاوی

با سلام و خسته نباشید... حدودا 10 روز قبل به طور اتفاقی و با لمس در راست میانی پشت گردنم متوجه یک برآمدگی شدم (تقریبا به اندازه یک لوبیا قرمزی که به طور عمودی نصف شده باشه). از نظر ظاهری اصلا پیدا نیست و فقط هنگامی که کمی گردنم رو کج میکنم با لمس احساس میشه و درد هم نداره ، به دکتر عمومی مراجعه کردم و دکتر معاینه کرد و خیلی فشارش داد و گفتن ورم غده لنفاوی هست و تا یک هفته دیگه از بین میره، چون زنجیره ایی نیست مشکلی نیست. قبل معاینه درد نداشتم ولی زمانی که دکتر فشارش دادن درد گرفت ، و احساس کردم پشت سرم محل رویش موهام سمت راست سوخت، دست زدم متوجه یک برآمدگی کوچکتر پشت سرم شدم که درد داشت و میسوخت البته فرداش از التهابش کم و درد و سوزشش هم رفت... و بعد یک هفته صبر کردم ولی اونی که در گردنمه تغییری نکرد.... دوباره به دکتر دیگه ای مراجعه کردم ایشون گردنم را معاینه کردن و تمام لنف ها رو معاینه کردن گفتن مشکل لنف نداری. وگرنه زنجیره ای متورم میشدن. بهتره دیگه بهش اهمیت ندی (واضح نگفتن چیه) .... ولی همچنان هست و امروز حس کردم شاید کمی سفت تر شده...تب نداشتم.. عرق شبانه هم نداشتم... سوالی که دارم اگر یک لنف در پشت گردن رو خیلی فشار بدهند آیا ممکنه لنفی دیگر در پشت سر را دچار درد و سوزش کند؟

عرق سرد واحساس سرما در پشت ریه ها

ابتدا عفونت مختر ریه داشتم که پس از مصرف دارو با انجام اسکن ریه عفونت بر طرف شد وآزمیشات مختلفی اعم از چکاب کامل وآزمایش تب مالت نیز داده ام ومشکلی نداشته ام ام متاسفانه هنوز هم بخصوص شبها احساس سردی در پشت دارو وعرق سرد میکنم ضمنا بی حال هم هستم لطفا راهنمایی بفرمایید.

ورم غدد لنفاوی کمی سفت و بدون درد

مشاوره متنی ویزیت ویدئویی نوبت حضوری جستجو در پزشکان، تخصص ها و سوالاتداشبوردسوالات من × دکتر محمد خالدیپاسخ: دکتر محمد خالدی(مشاهده اطلاعات)فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم 02 بهمن با سلام و خسته نباشید، از هفته گذشته خیلی اتفاقی و با لمس متوجه ورم غدد لنفاوی یکی ناحیه پشت گردن و یکی در ناحیه پشت سر (هر دو در سمت راستم) شدم و هیچ کدامشان هم از نظر ظاهری محسوس نیستند و فقط هنگام لمس زیر دست حسشان میکنم (تقریبا اندازه لوبیا هستند تقریبا کمی سفت )، در حالت کلی هم درد ندارم و فقط اگر فشار وارد کنم کمی درد میگیرند. و چون اتفاقی متوجه شدم نمیدونم از کی ایجاد شده اند .علائم سرماخوردگی و تب هم ندارم و طی این یک هفته که گذشته، تغییری هم نداشتند و همان اندازه قبلی هستند. میخواستم سوال کنم که احتمالا دلیل ایجادشون چی بوده، (ممکنه مربوط به قبل بوده باشند؟؟) به نظر شما چه مدت طول میکشه تا برطرف شوند؟