بازگشت به لیست سوالات
ع.ن
عنوان :

جراحی بینی

متخصص گوش، حلق و بینی
سلام آیا کسی که مدت دو سال داروی ترک اعتیاد(شربت متادون) مصرف می کنه (درحال حاضر سه میلی گرم در روز)می تونه جراحی زیبایی بینی انجام بده؟حین ویابعدعمل خطری نداره؟

دکتر حسن کرداری

سلام مشکلی نداره فقط باید با متخصص بی هوشی مشاوره شود تا دارو های بی هوشی تنظیم شود

ع.ن

ممنون خسته نباشید

دکتر حسن کرداری

drkerdari اینستا منه دیدن فرمائید
شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


اسکن گوش و حلق و بینی

با سلام خدمت دکتر میخواستم جواب اسکن هارو بدونم ٢ ماه درد گوش و گلو دارد

مشکل شنوایی

سلام، دکتر بنده در5سالگی به بعد دچار ناشنوایی کامل از گوش چپ شدم که خب خانواده ام و خودم نمیدانستیم که ناشنوا شدم دکتر هم گفت گوش درد طبیعیست و چندوقتی است که افت فشار شدید به همراه سرگیجه شدید مثل چرخش تند چرخ و فلک دارم و گوش راستم که میشنیده دچار گرفتگی میشه و کاملا نمیشنوم و هربار هم میرم درمانگاه میگن که افت فشاره و یه سرم میزنن و ماه بعد دوباره همین اتفاق می افته لطفا راهنمایی ام کنید ایا کاملا ناشنوا میشم؟ دکتر بنده پول ویزیت دکتر متخصص را ندارم به همین دلیل تابحال نتونستم به پزشک متخصص مراجعه کنم لطف میکنید جوابم را بدید راهنمایی ام کنید، متشکر.

گوش درد

با سلام آقای دکتر وقتتون بخیر، دختر دوستم 4 سالشه که 1 ماه گوش درد داشت و از گوشش خون میمود، دکتر بردم گفتن که پرده گوشش آسیب دیده، علتش چی میتونه باشه و راه درمانش چیست؟ ممنون

افتادگی زبان کوچک

سلام.من زبا کوچکم اومده پایین و جلوی صحبت کردن و غذا خوردنمو گرفته.چیکار کنم که بره بالا؟

ضایعه روی زبان

حدودا از یک ماه پیش در قسمت مرکزی زبان چند دانه سفید آفت مانند زده شد.که بعد از این یک ماه متوجه شدیم که مانند جوش رشد کرده است که تصویر قبل از رشد آن را حضور تان ارسال میکنم سن خانم بنده ۴۰ سال بوده و اهل دخانیات و سایر موارد نمی باشد.و فردی با استرس بالا هستند.خیلی نگران هستم مشکل خاصی نیست آقای دکتر؟