بازگشت به لیست سوالات
م.ج
عنوان :

صفحه رشد و قد

فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم
سلام میخواستم بدونم با این عکسایی که فرستادم صفحه رشدم بازه و یا نه و چند سانت میتونم رشد کنم با تمرین کششی یا داروی ارژنین و زینک پلاس و کلسیم و آیا اینا خوبن یا نه؟ و مصرف شیر با کلسیم ضرر داره؟ ممنون میشم جواب بدید

دکتر اشرف علی مددی

سلام صفحات رشد تقریبا بسته شده است برای قضاوت بهتر عکس مچ و کف دست کمک کننده است


سوالات مشابه


دیابت و مکمل بدنسازی

میشه به سوالم جواب بدید فایل را برای شما فرستادم .و یک سوال دیگه .اگه برای شما عکس از مشخصات پروتوعین بفرستم میشه بگویید برای من خوب است یا ن؟

در خصوص کم کاری تیرویید سوال داشتم

با سلام خدمت خانم دکتر علی مددی خانمی 37 ساله هستم در بارداری دوم کم کاری تیروئید داشتم که دارو مصرف می کردم قرص euthyrox100 mg استفاده می کردم بعد از زایمان مشکلی نداشتم و برطرف شد الان پس از 14 ماه که آزمایش کردم T4: 8.66 / T3:1.50/ T.S.H:6.63/ دکتر پزشک خانواده گفتند هر روز صبح یک قرص لئوتیروکسین بخورم می خواستم ببینم با توجه به اینکه به فرزندم هم شیر می دهم باید چه کار کنم و آیا امکان برطرف شدن مجددش هست یا برای همیشه برایم می ماند

تیروئید

سلام خانوم دکتر خسته نباشید میشه عکس جواب آزمایش براتون بفرستم جوابشو بهم بگید. دستتون درد نکنه وخسته نباشید .

کم کاری تیروئید

سلام و خسته نباشید . من تقریبا دو ماه پیش آزمایش دادم و tsh =4/1 بود گفتند احتیاجی به مصرف قرص نیست الان تقریبا ۵ هفته باردارم .از دوتا دکتر سوال کردم یکی گفت باید قرص مصرف کنی یکی گفت احتیاجی نیست !! حالا تو دو راهی موندم و استرس دارم که باید قرص مصرف کنم یا نه!! و اینکه چقدر و کی استفاده کنم !؟ و یا اینکه بهتره یه آزمایش دیگه بدم و بعدش تصمیم بگیرم . ممنون بخاطر وقتی که میزارین سپاس.

ندارم فقط استرس

سلام ببخشید مزاحم میشم من بخاطر عفونت کشاله رانم شدید بود که به پزشک مراجعه کردم چون شغلم راننده یه سونوگرافی برام نوشت بعد فهمیدم غده لنفاوی بزرگ شده چون با دست به زو پیدا میشه چون هرسال تابستان این جوریه چون درد اصلا ندارمشما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.