بازگشت به لیست سوالات
س.ش
عنوان :

درد پشت قفسه سینه

فوق تخصص ریه
سلام آقای دکتر
وقتتون بخیر
لطفا در صورت امکان به مشکل بنده پاسخ دهید
دو روزه که پشت قفسه سینه ام سمت راست درد عجیبی دارد
دیشب دو تا آمپول پیروکسیکام و متوکاربامول زدم ولی پس از از ناحیه جلو هم درد شروع شد
دیشب تا صبح از درد نخوابیدم با هر حرکتی درد بیشتر میشه
تشخیص همکارانتون اسپاسم عضلانی بود
ولی صبح دوباره رفتم و سی تی و نوار قلب گرفتم که به پیوست خدمتتان ارسال میکنم
و تشخیص پزشک بیمارستان از عکس االتهاب ریه بوده
محبت بفرمایید اگر مشکل حادی هست راهنمایی بفرمایید
با تشکر

دکتر علیرضا ثابت پور

بنظرم من اسپاسم عضلانی است. اگه تا دو هفته بهتر نشدید با ۸۸۰۵۰۴۲۱ تماس بگیرید

س.ش

متشکرم آقای دکتر
از امروز درد خیلی کمتر شده
به تشخیص شما با توجه به عکس ریه ها نیاز به پیگیری و مراجعه به پزشک دارم؟

دکتر علیرضا ثابت پور

اگه درد ادامه پیدا کرد به ۸۸۰۵۰۴۲۱ تماس بگیرید برای نوبت




شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.



سوالات مشابه


گلو درد و تنگی نفس

سلام و خسته نباشید بنده در حین استفاده از اسپری موتور ماشین مقداری از آن را استنشاق کردم با وجود اینکه ماسک هم زده بودم اما باز تو یه نفس حس کردم مقداری ازش رفت داخل گلوم. با اینکه رو اسپری هم نوشته حتما ماسک بزنید حالا بمدت چهار روز یه سوزش خفیفی تو گلوم با گرفتگی کم صدا هست. نه بدتر میشه نه بهتر. آیا نیازه به پزشک مراجعه کنم؟درمان خانگی نداره؟با تشکر سنم سی هست

مشکل تنفسی نوزاد

سلام اقای دکتر . نوزاد ما امروز صبح در بیمارستان صارم بدنیا اومد ولی بلافاصله در بخش Nacبستری شد و اصلا اجازه ملاقات ندادن و در اخر یه خلاصه وضعیت بهمون دادن که من زمینه کردم براتون خواستم بدونم از نظر شما نیاز به بستری بیشتر داره یا رضایت بدیم نرخیص کنیم بیاریم تو بخش پیش مادرش؟

گرفتگی ریه

سلام اقای دکتر من 16 سال سن دارم.الان در تعطیلات تابستان هستیم و من سرکار میرم.کار من نقاشی ساختمان است.متاسفانه دچار حساسیت شدید شده ام عطسه و سوزش شدید چشم و اینکه سرف های شدید و خس خس و تنگی نفس هنگام خواب.عطسه و سوزش چشم و سرفه شاید در طول روز چند بار تکرار شود اما تنگی نفس فقط هنگام خواب شبانه اتفاق می افتد به طوری که چند شب هست که با تنگی نفس از خواب بیدار میشوم حدود 5 صبح و سرفه های بدی میکنم درد بدی در قفسه سینه دارم و به سختی تنفس میکنم. توصیه شما به من چیست؟ لطفا جوابمو بدید.من از نظر مالی وضعیت بدی دارم و این دلیل من است که تا به حال به دکتر مراجعه نکردم.

سرفه

با سلام من از بچگی همیشه بعد از خندهای شدید دچار سرفه های شدید میشوم .البته سرفه خشک نبوده علت این سرفه ها چیست و راه درمانش چیست؟

غدد سفید داخل ریه

داخل گلوم یه چند سالی هست که غدد سفید رنگی بیرون اومده ولی نه درد داره و نه حسش میکنم مبخواستم ببینم خیلی بده یا راه درمانش چیه