بازگشت به لیست سوالات
ح.ا
عنوان :

آنژیو

متخصص قلب و عروق
با سلام روز یکشنبه صبح آنژیو قلب دارم میخواستم بدونم که آیا قرصهای لوزار و آ اس آ و متورال ۵۰ و اسویکس رو باید استفاده کنم یا یک روز قبل استفاده انهارو قطع کنم

دکتر یلدا مظلوم

باسلام بستگی داره که دکترتون احتمال انجام استنت گذاری رو بده یا نهسوالات مشابهشما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.


قلب

سلام من یک ساله پیش دچار تپش قلب شدید شدم که دکتر متخصص گفتن دریچه قلب ملتهب شده ولی نزدیک سه ماه این تپش قلب خیلی شدید شده جوری خیلی راحت احساس میکنم ماه اخر یا همین ماه هر هفته دوروز تپش شدید احساس میکنم که به دکتر عمومی مراجعه کردم گفت برید E.p.s میخواستم بدونم واجبه برم؟

درد قفسه سینه

متن ضمیمه شد لطف میفرمایید اگر پاسخگو باشید قبلا از لطف شما بی نهایت سپاسگزارم اقای دکتر

قلب

سلام من دخترم 17 سالمه و مادرزادی قلبم سوراخ داشت دو جراحی باز و یک بسته داشتم که شانت گذاشتن توی چهار یا شیش سالگی یازده سالگی هم دریچه مو عوض کردم و هموگرافت گذاشتن... میخواستم بدونم من میتونم ورزش هایی رزمی مثل بوکس انجام بدم؟ضربات به قفسه سینه مشکلی ایجاد میکنه؟ در ضمن کمی هم زود خسته میشوم که از کم خونی هستش و به ندرت پیش میاد که نفس کم بیارم... و اسپرین هم میخورم

فشار خون

درود بر شما.بنده 33 ساله و 15 سال سیگار میکشیدم و فشارم معمولا 15/10 و ضربان قلبم معمولا 100 بود که لوزار 25 و نصف متورال 50 رو دو وعده در روز استفاده میکردم.الان سیگار رو ترک کردم و ضربان قلبم بدون خوردن قرص هام بین 55 تا 65 هست و فشارم 13.5/8.5 شده که حالم بسیار خوبه و موقع ورزش هم اصلا اذیت نمیشم متورال رو قطع کردم ولی وقتی فقط لوزار رو که میخورم شدیدا افت فشار و ضربان پیدا میکنم.

ضربان قلب پایین

چند وقتی هست ضربان قلبم پایینه و قلبم محکم ولی آروم میزنه بین ۴۵ تا ۵۵ نوسان داره