بازگشت به لیست سوالات
آ.ف
عنوان :

درد دست چپ

متخصص قلب و عروق
با سلام . 
من جوانی ۲۴ ساله هستم حدود ۱.۵ سال قبل درد قفسه سینه و دست و چپ و تپش قلب داشتم و تا الان سه چهار مرتبه متخصص های مختلف مراجعه کردم همگی نوار قلب گرفتن و اکو اما همگی گفتن که هیچ چیز نیست و مسائل تمامی مربوط به استرس هست . البته آزمایش تیروئید هم دادن که انجام دادم چیز خاصی گفتن نیست و فقط گفتن hgb خونم ۱۷.۵ و LDL خونم ۱۴۸ هست و یه مقدار خونم غلیظه و بهتره دفعات بیش تری خون بدم. اما الان نه به صورت دائم هر چند وقت یک بار دوباره تپش قلب میگیرم و دست چپم و شانم درد میگیره . حس کردم وقتی که در یک موقعیت استرس زا یا فعالیت بدنی شدید قرار میگیرم قلبم تپش میکنه دست چپم درد میگیره اما بعدش فروکش میکنه و به حالت طبیعی بر میگرده این موضوع خیلی ذهنمو درگیر کرده به طوری که خیلی استرس بهم میدهد .

دکتر یلدا مظلوم

باسلام تصویر کل صفحات تست ورزش واکو رو بفرستید باازمایشات

آ.ف

هر متخصصی رفتم تست ورزش گفتند برای سن من لازم نیست و فقط اکو دادند که اکو را ضمیمه کردم.

دکتر یلدا مظلوم

بهتره تست ورزش رو انجام بدین اکو نرمال بوده درصورت نرمال بودن نوار وتست ورزش مشمل از اضطراب هستش برای چربی خون باید دارو مصرف کنید وبعداز یکماه مجددا از

ازمایش رو تکرار بفرماییدسوالات مشابهشما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.


ام اس

با سلام 'من دختری ٢٥ ساله هستم ٣سال پیش با سر درد هایی عجیب و قطع پریود وانجام ام ار ای تحت درمان آدنوم هیپوفیز و تخمدان پلی کیستیک قرار گرفتم و در حال حاضر دارو های متفرمین روزی ١ عددو گابرگولین٣ هفته یک بار مصرف میکنم از همون ٣ سال پیش مشکل اعصاب و استرس هم برام پیش اومد ولی از همون زمان تا الان مشکلات پرش عضلات خواب رفتگی دست و پا بی حسی در دست و پا پیدا کردم سردرد های مبهم هم دارم جدیدا ستون فقراتم خیلی درد میگیره نمیدونم مشکل از کجاس البته من هر ٦ ماه یک بار از نظر بیماری قبلی چکاپ میشم و دکتر مصرف دارو را ادامه داده ..اخرین ام اری من مال سال ١٣٩٣ هست الان میترسم ام اس داشته باشم..

من پیس میکر دارم ..دستگاه امروز بوق زد علت؟؟

من داری نارسایی قلبی هستم والان پیس دارم دستگاه امروز بوق زد سه بار علت چیه

لخته خون در پا

سلام مدت 7 ماه است داروی وارفارین میخورم دکتر قلب و عروق من می گوید چند ماه دیگرپس از قطع وارفارین اگر تورم پا از بین نرود باید بسته بودن سیاهرگ موجود در لگن بررسی شود ودر صورت نیاز فنر گذاشته شود از جوراب واریس نیز استفاده میکنم آیا تصمیم ایشان درست است؟از طرفی دردی در طرفین لگن من وجود دارد که متخصصین ارتوپدی لگن را سالم تشخیص داده اند آیا درد میتواند بعلت بسته بودن سیاهرگ لگن باشد؟ممنون از راهنمایی شما

مشکل قلبی

سلام.خسته نباشید.دوست من که ۱۷ سالشه و دختر هم هست سابقه بیماری قلبی داشته از بچگی.ولی خب فکر کردن که رفع شده که امسال دوباره علائمش برگشت و دکتر هم گفت که پرولاپس شدید میترال داره.علاوه بر گرفتگی قلبش هر چند روز یه بار و سرگیجه سوزش معده که به قلبش کشیده می شه یا حالت تهوع یا سر شدن دستش و اینجور چیز هارو داشته حتی یک بار هم از شدت سرگیجه تقریبا افتاد و حالش بد شد.می خواستم بدونم چه قدر خطرناکه.چه کاری باید براش انجام داد در زمینه ورزش و تغذیه و نوع نشستن و خوابیدنش.آیا ممکنه منجر به حمله قلبی بشه؟ استرس درس و مدرسه چه تاثیری در روند بیماریش می گذاره؟ و کلا من به عنوان یه همراه باید مراقب چه چیز هاییش باشم؟

پادرد

سلام.چند وقت پیش خونم لخته شده بود داروی وارفارین مصرف میکنم هر روز یه سال پیش پام هرشب تو خواب میگرفت و تا یه هفته طول میکشید که خوب بشه و بتونم خوب راه برم ولی وقتی تو هفته سه بار ارضا میشم بهتر میشه علتش چیه؟چیکار باید بکنم؟