بازگشت به لیست سوالات
ر.ش
عنوان :

دیابت

فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم
باسلام چند وقتی است مادرم به خاطر تبلیغات زیاد قارچ گانودرما را برای درمان قند خون خود(۱۴۰ناشتا) مصرف میکند که امروز متنی در طب اسلامی خواندم که میگوید قارچ گانودرما مخدر است وبه مرور زمان بدن را پوک میکند آیا صحیح است؟

دکتر اشرف علی مددی

سلام من راجع به گیاهان داروئی اطلاعات ندارم با پزشکان خبره در زمینه طب سنتی و گیاه درمانی مشورت کنید


سوالات مشابه


دیابت

سلام و شب خوش خانم دکتر بیک محمدی منجیلی هستم. گزارش دو روزه قند خون مامان را خدمتتان ارسال می کنم. گزارش دارویی عبارت بود از انسولین سبز ۲۲ واحد صبح و ۱۰ واحد شب .انسولین نارنجی ۷ تا قبل صبحانه. متفورمین ۱ صبح ۲ تا ظهر و ۱ شب. در ضمن خانم دکتر امروز مامان سرگیجه بدی داشت می تونه مربوط به قندش باشه؟ ممنونم از لطف شما

رشد قد

سلام من 17سالمه و از حدود یک سال پیش تا الان قد من رشد نکرده قد من168cm

قرص

ایا قرص لووتیروکسین با قرص نیزوپرد۵ تداخل دارویی دارد؟؟دکتر به من گفته بعد از صبحانه بخورم

هورمون ها و پرمویی

با سلام،آقای دکتر من ۲۵ ساله و متاهل هستم، به خاطر پر مویی که دارم آزمایش خون دادم، قبلا هم کم کاری تیروئید داشتم که با خوردن قرص کنترل شده، آزمایش خونم قسمت هورمون های زنانه اش را براتون فرستادم، طبیعیه؟ هورمون 17OH-Progesteron چطور؟نرماله؟ علت پرمویی من چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تورم گردن

با سلام من 51 سالم است در طی جند روز گذشته متوجه تورم ناحیه گردن در سمت چپ شدم لذا یک سونوگرافی گردن و یک سی تی اسکن توراکس با تزریق دادم. در سونوگرافی ندول منفرد در ناحیه لوب چپ و ایستم تیرویید مشخص شد ولی غدد لنفاوی برجسته نبود. لازم به ذکره که سالهاست به علت هیپوتیروییدی روزی یک عدد لووتیروکسین مصرف میکنم. در سی تی تورم چند غدد لنفاوی آنتریور مدیاستن حداکثر 23 * 10 میلیمترو یک ندول منفرد در لوب راست ریه در قسمت پایین دیده شدو تعدادی توده در کبد. البته من قبلا همانژیوم کبدی داشتم. تست های کامل آزمایشگاهی را دادم ولی هنوز آماده نیس فقط در صحبتی که با آزمایشگاه داشتم. CA125, CA19-9 , CEA نرمال بوده ولی تیروگلوبولین و آلفا فتوپروتِین هنوز آماده نیس. سوالم این است 1. آیا این احتمالا میتونه کانسر تیرویید باشه یا باید بیشتر ریه بررسی بشه؟ 2. به نظر شما قدم بعدی برای تشخیص بهتر کدام است؟شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.