بازگشت به لیست سوالات
ح.ر
عنوان :

درد قلب

متخصص قلب و عروق
سلام.دکتر من در بخش پاسخگویی یک شرکت کار میکنم.بعصی اوقات که کارم زیاد میشه و مشتریان میان داد و بیداد میکنن قلبم درد میگیره و تپش قلب شدید میگیرم و تیر شدید میکشه و بی حال میشم.چند بار انقدر حالم بد شد که نتونستم سرپا بمونم و دراز کشیدم واقعا بدحال میشم.چند وقت پیش اکو گرفتم پزشک گفتند مشکلی نیست و قلب شما عصبیه.حتی در بار آخر یه مشتری رو سرم داد کشید و از شدت تپش قلب من حالت استرس و تشنج گرفتم که منو دکتر بردند به حالت اورژانسی و قلبم شدیدا میزد و تیر میکشید.
1.واقعا میخواستم بپرسم آیا این مشکلی ندارد؟
2.همچنین دوستم شما رو معرفی کرده بود که ویزیت بشم پیش شما.لازم به ذکر است که جهت جلوگیری از این حال تنها راهش این است که کارم رو تغییر بدم و جابجا بشم ، که شرکتمون گفتند اگه پزشک متخصص قلب تایید کنند که تپش و استرس برای قلبتون خطرناکه میتونین جابجا بشین.آیا ممکنه ویزیت بشم توسط جنابعالی و در این خصوص به بنده کمک کنید؟
باتشکر.

سلام.شبتون بخیر.ببخشید بابت تاخیر

نوار قلبتون رو دارید عکسش رو برام بفرستید؟
سوالات مشابه


سرگیجه در حالت دراز کش

سلام.پدر من 69 سالشون هست . داروی انالاپریل 20 مصرف می کنند. فشار معمولا 13-12 روی 8 هست با دارو. چند شب پیش وقتی دراز می کشیدن سرگیجه داشتن . در حالت نشسته نه. حالت تهوع هم اضافه شد. تا اینکه سعی کردن بخوابن و حالش بد و استفراغ کرد و چند بار تکرار شد. البته اندانسترون بهشون دادم که البته بالا اوردش. و در نهایت خوابیدن. می خواستم بدونم جای نگرانی داره ؟

آنژیوگرافی

سلام دکتر،پدر من آنژیوگرافی انجام دادن و گفتن گرفتگی داره، اگر امکانش هست این انژیو رو میگید مشکلش چیه؟ کدوم رگا گرفتگی دارن؟ و چه کاری باید انجام بدیم؟ ممنون میشم????

انژیو گرافی

سلام دکتر،پدر من انژیوگرافی انجام دادن و گفتن گرفتگی داره، اگر ممکنه این انژیو رو بگید مشکلش چیه و کدوم رگ دچار مشکل شده و نشکل در چه حد هست و این که چیکار میتونیم بکنیم؟! ممنون از لطفتون????

درد در ناحیه قلب

سلام و عرض ادب آقای دکتر روز بخیربرای دختری 11 ساله مسدع اوقات شده ام.این دختر نزدیک به 1 سال است که گه گاهی در طول روز دچار درد در ناحیه قلب می شود.حدود نیم ساعت تا 15 دقیقه زمان میبرد که درد آن ناحیه خوب شود.کمی پشتش را ماساژ می دهند تا خوب شود.ممنون میشم ما را راهنمایی بفرمایید

سوزش دست

باسلام، رجبی هستم پدرم نارسایی قلبی دارد وتحت نظر شماست ، چند ماهی است که پوست دستهای ایشان از بازو تا مچ (به خصوص دست چپ)سوزش شدیدی دارد به صورتی که حتی با تماس لباس هم موجب ناراحتی شدیدش می شود، ضمنا از مچ به پایین هم در بیشتر مواقع بی حس است ، لازم به ذکر است که پای چپ پدرم از زانو به پایین ورم کرده ، با توجه به اینکه من شنیده ام مشکلات عروق محیطی هم سبب آسبب به رگهای خونی ومحدود کردن جریان خون به پوست و به ویژه در دستها و پاها وهمچنین با عث ایجاد تورم در پا می شود لطفا در این باره راهنمایی فرمایید