بازگشت به لیست سوالات
ا.ز
عنوان :

پوست

متخصص پوست، مو و زیبایی
با سلام. من مدتی هست که از اکوتان استفاده میکنم و صورتم خشک شده تا الان از فیس واش کلینس آون که مخصوص پوست چرب بود استفاده میکردم.از همون استفاده کنم یا از یه فیس واش یا پنی که مخصوص پوست خشکه؟


سوالات مشابه


قرمزی پوست

سلام استاد من وقتی استرس دارم یا عصبانی میشم زود رنگ صورتم قرمز میشه آیا میشه این گونه مشکل را با دارویی یا به صورت طبیعی درمان کرد که رنگ صورتم موقع استرس یا عصبانی یا امثال آن تغییر نکنه

روش شاداب سازی پوست صورت

باسلام وخسته نباشید.صورت من بعلت جوش زیاد و استفاده اشتباهی بنده از ساولون خالص حالت خشک و پیری زودرس گرفته واحساس میکنم صورتم آب نداره وخشک شده .چیکار کنم تا حدی صورتم شاداب شود.با تشکر فراوان.

شوره سر

سلام آیا راهی برای از بین بردن دائمی شوره سر وجود داره؟

بوتاکس و زیبایی صورت

سلام دکتر عزیز، اول اینکه میخواستم از شما بابت معرفی شامپو هگور برای شوره های پرسیستنت سرم بینهایت تشکر کنم، چراکه با دو بار استفاده 7 8 سال شوره کاملا نابود شد. الحق که استادید. دوم اینکه خواستم راجع به فرق بوتاکس پشت چشم و جراحی برای برطرف کردن افتادگی پشت چشم راهنمائیم کنید لطفا، و اینکه مادرم 47سال سن داره و خیلی بابت افتاده شدن پشت چشمش افسرده شده و به نظر شما باید بوتاکس انجام بده یا جراحی؟ و شما خودتون کدوم روش رو پیشنهاد میکنید و انجام میدید؟ ممنونم از شما بابت وقتی که صرف میکنید و دقت و توجهتون.

پرپشت شدن ابروها

سلام آقای دکتر برای پرپشتی ابروهام چیکار کنم بعضی قسمتهاش خالیه و انتهای لبروم پر نمیشه