بازگشت به لیست سوالات
ا.ب
عنوان :

زائده گوشتی

متخصص جراحی عمومی
سلام خانم 34ساله هستم به تازکی متوجه شدم 3زائده گوشتی نرم نزدیک مقعدم هست علت و درمان را لطفا بفرمایید

سلام

حتما باید معاینه گرددسوالات مشابه


سرفه

سلام خسته نباشید من حدود 10 روز پیش سرما خوردم ، اما بدون تب و لرز و سردرد و خستگی، فقط آبریزشه بینی و سرفه و عطسه به همراه گلو درد غلطی و گوش درد ، به پزشک مراجعه کردم دو تا پنیسیلین و آموکی کلاو برام نوشت الان خوب شدم ولی سرفه هام همچنان ادامه داره ، البته من ریم حساسیت داره قبلنم دیر خوب میشد ، ولی به دلیل بیماریه کرونا ترسیدم ، به نظرتون جایه نگرانی هست؟ با وجود اینکه هیچ کدوم از علائم رو ندارم فقط سرفست؟

خون ریزی در مقعد. هموروئید

سلام خسته نباشید 26 سالمه. شش سال پیش هموروئید عمل کردم. و دوباره بعد از چند سال دوباره اومده و موقع مدفوع خون میبینم و اون برآمدگی یا بیرون زدگی رو لمس میکنم. آیا راهی هست که من بدون مراجعه به پزشک این خون ریزی و حتی هموروئیدم رو درمان کنم؟؟

کولیت خونی مزمن

خواهرم 28 سال داره.پنج سال پیش با علایم درد شکمی و مدفوع خونی مراجعه کرد به پزشک، تشخیص کولیت خونی دادنبدون انجام ازمایش یا اندوسکوپی یک دوره امپرازول و بیسموت ساب سیترات استفاده کرد.الان یکی دوماهه دردهای شدید شکمی داره.یبوست مزمن و دغع با زور و احساس عدم تخلیه کامل، نفخ شدید و گاها تهوع و استفراغ و سرگیجهدوهفته پیش ازمایش داد.پزشکشون شخیص عفونت معده دادن و برای چندروز دیگه نوبت اندوسکوپی و نمونه برداری .لطفا شما هم نظرتونو راجع به ازمایشات خواهرم بیان کنید و اینکه ایا واقعا نیاز به اندوسکوپی هست یا خیر.با تشکر.

گرفتگیی عضله

با سلام چند روز پیش درمورد گرفتگی عضله همسرم با شما صحبت کردم و فرمودید که منیزیم جوشان یا پودر منیزیم استفاده کند. در داروخانه تهیه کنم یا عطاری؟ و روزی چقد و یا چند عدد از این دارو استفاده کنم. با تشکر از لطف شما.

توده سفت در پوست

سلام دختری 26 ساله هستم از دوران ابتدایی که یادمه و یادم نیست چجوری ولی یه توده سفت گنبدی شکل آبی یا سبز رنگ روی بازوم دارم که خیلی نزدیک به سطح پوستمه در عمق نیست. در این چند سال بزرگ نشده یه کمی کوچکتر شده ولی دیگه متوقف شده رشدش . الان حدود شاید 1.5 سانتی متر باشه . در حالت عادی درد نداره ولی کار زیاد بکنم در همون ناحیه درد میگیره. چند بار هم به دکتر مراجعه کردم گفتن توده چربیه . به نظرتون چیکار کنم؟