بازگشت به لیست سوالات
غ.م
عنوان :

معافیت پزشکی سربازی

متخصص نورولوژی(مغز و اعصاب و ستون ف ...
سلام
پسرم عمل دیسک کمر انجام داده
دیسک مصنوعی گذاشته
سرباز ارتشه
دکتر ارتش که عملش کرده بهش گفته معافی
چند روز دیگه کمسیون داره میخوام بدونم آیا معاف میشه؟؟
شرح عمل براتون فرستادم

سلام
بله قاعدتا ایشان معاف هستند طبق قانون
شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


طولانی شدن نقرس

باسلام،(مرد، 33 ساله، وزن 103، قد 180، برنامه نویس کامپیوتر.)به مدت 3 هفته هست که پای راستم ورم کرده و درد میکنه و نتونستم از خونه خارج بشم.یکسال و نیم قبل اسید اوریکم شده بود 9.9 و مفصل انگشت بزرگ پای چپم به تشخیص پزشک دچار حمله نقرسی شده بود.بر خلاف دفعه ی قبل، این دفعه جاهای مختلف پای راستم به درد اومده و محل درد همش در حال تغییره.کلشی سین 2 تا پشت سر هم بخورم حالت تهوع و... میشم.دفعه قبل مسمومیت دارویی شدم.شیاف دیکلوفناک، ژلوفن و... هم خوردم.کلا کم خوراکم ولی باز هم سعی کردم رژیم غذایی رو رعایت کنم.

حرکات سر

با سلام خواستم بدونم حرکات سر که فرمودید ناشی از استرس است چگونه ایجاد می شود؟ و آیا بیدارشدن با زنگ موبایل و کم خوابی می تواند عامل این حرکت باشد؟ نام این حرکات و اسم داروهای درمان کننده آن چیست ؟ داروی کلردیازپوکساید می تواند آنرا کنترل کند؟

مغز واعصاب

سلام من مدت چند سال است که دقتی لب بالایی سمت راست خود را ب پایین میکشم در پیشانی سمت راستم احساس تیر کشیدن دارم نمیدانم علتش چیست لطفا کمکم کنید-

مغز

سلام ام آی آر مادرمه لطفا مشکلشون رو توضیح بدید با تشکر

گرفتن رگ گردن

با سلام مدت سه روز هست که یکدفعه انگار از رگ پشت گردنم مثل یه سوزن پرتاب میشه تا تو گوشم میره عین یه برق و درد زیادی داره میخواستم بدونم علتش چی می تونه باشه فقط سمت چپ گردنم اینجوری میشه.خیلی نگرانم .