بازگشت به لیست سوالات
h.l
عنوان :

مو

متخصص پوست، مو و زیبایی
سلام خسته نباشید من موهای خیلی بلند دارم درست یه وجب زیر کمرمه و خیلی نرم و ابریشمی و عالیه موهام کاملا هم لخت و خوش حالته رنگ اورجینال هم دارم موخوره هم ندارم با شونه چوبی دندانه درشت هم شونه میکنم اونم فقط روزی یک بار از ماسک موی بادام روغن درخت چای روغن نارگیل شامپو نرم کننده و شامپو تقویتی استفاده میکنم تافت و ژل و اتو مو .... هر چیزی که فکر میکنم به مو هام آسیب میزنه هم استفاده نمیکنم و هفته ای یک یا دو بار هم میشورمشون و اما تنها مشکلم الان این هست که با توجه به تمام مراقبت هام از مو و پوست سرم موهام خیلی نازک شده و کم پشت شده و احساس میکنم چند ماه اخیر رشدش کند و ریزشش از حد طبیعی بیشتر شده میخواستم ببینم باید چکار کنم تا یه کم حجیم بشه و کلفتر بشه و اینکه محصول بهداشتی یا چیز خاصی هست که برای موهام و رشدش مفید باشه و ریزشش رو کم کنه که استفاده کنم؟؟؟
اینم عرض کنم که من 23 سالمه و مجردم مداوم ورزش میکنم و تغذیه ام مناسبه و مولتی ویتامین هام رو هم مرتب مصرف میکنم


سوالات مشابه


Pcos و ریزش مو

سلام خانم دکتر روز بخیر من شنبه نوبت ویزیت مجدد داشتم و با توجه به تعطیلی مطب تا آخر سال میخواستم بپرسم قرص سیپروترون کامپاند رو که در حال حاضر دارم مصرف میکنم( به دستور خودتون )بعد از اتمام دوره 21 روزش صبر کنم تا دوباره بیام مطب ویزیت بشم یا برای ماه بعد هم به همون روال (از روز پنجم پریود تا 21 روز مصرف قرص) ادامه بدم ؟در ضمن قرص سیپروترون استات رو هم برای 10 شب شبی دوتا مصرف کردم

قرمزی و خشکی و جوشهای ریز کف دست

سلام، وقت بخیر. من خانم 34 ساله هستم. از دو سال پیش به علت شستشوی لباس کودک با دست و پودر صابون، کف دستهایم قرمز شده و ترک خورده و گاهی جوشهای سفید میزنه با درد و خارش و بسیار خشک است. البته به مدت یکسال هست که فقط با دستکش پلاستیکی که زیرش دستکش نخی هم میپوشم با شوینده ها کار میکنم. برای شستن دست هم از مایع دستشویی گلیسیرین دار ایکومویست استفاده میکنم. یک مدت هم کرم کلوبتازول استفاده کردم. الان پوست دستم به قدری نازک هست که با هر کار کوچکی ترک میخوره، قرمز میشه و جوش سفید دردناک میزنه. الان فقط با وازلین چربش میکنم. این مشکل بیشتر در دست راستم که بیشتر باهاش کار میکنم هست. ولی در دست چپم هم وجود دارد. عکس دست راستم رو براتون فرستادم. به دلیل قرنطینه خانگی امکان مراجعه حصوری ندارم. لطفا راهنماییم برای درمان چه باید کرد؟

قرمز سوزش و خارش کف دست

سلام، وقت بخیر. من خانم 34 ساله هستم. از دو سال پیش به علت شستشوی لباس کودک با دست و پودر صابون، کف دستهایم قرمز شده و ترک خورده و گاهی جوشهای سفید میزنه با درد و خارش. البته به مدت یکسال هست که فقط با دستکش پلاستیکی که زیرش دستکش نخی هم میپوشم با شوینده ها کار میکنم. برای شستن دست هم از مایع دستشویی گلیسیرین دار ایکومویست استفاده میکنم. یک مدت هم کرم کلوبتازول استفاده کردم. الان پوست دستم به قدری نازک هست که با هر کار کوچکی ترک میخوره و جوش سفید دردناک میزنه. الان فقط با وازلین چربش میکنم. این مشکل بیشتر در دست راستم که بیشتر باهاش کار میکنم هست. ولی در دست چپم هم وجود دارد. عکس دست راستم رو براتون فرستادم. لطفا راهنماییم کنید که چه باید بکنم. این موضوع چقدر خطرناکه و تا کجا میتونه پیش بره؟ نگرانم که دچار عفونت پوستی بشم.

جوش صورت

من ماه پیش اومدم پیشتون و شما به من قرص روآکوتان و پماد pangel دادید.کمی صورتم بهتر شده ولی خیلی پوست پوست میشه صورتم.(عکس صورتم هست) گفتید که حتما آزمایش بدم این یک ماه که قرص رو خوردم تو دو دوره پریود من بود و دوره اول رو پریود نشدم ولی دوره بعدیش رو شدم راستش از اینکه قرصم رو یک دفعه ای قطع کردم نگرانم. این آزمایشها برای قبل و بعد از مصرف قرص ها ست.

خال

بنده خالی رو چند بار لیزر کردم ولی برگشت و حس میکردم پخش شده. نهایتا پیش اقای دکتری رفتم و حاشیه رنگی خال رو جراحی کردن ولی حس میکنم خال بیشتره و بخشی ک پخش شده برداشته نشد. میخوام بدونم اگه همه خال برداشته نشه اون قسمتی که بعنوان ریشه خال جراحی شده برمیگرده یا نه