بازگشت به لیست سوالات
ه.ع
عنوان :

یبوست

متخصص بیماری های کودکان
دخترم خونریزی روده داشت و از وقتی اپتامیل پپتی جونیور تجویز کردید یبوست گرفته در حدی که 4 5 روز یکبار با گریه دستشویی میکنه. چکار کنم؟

قطرهBBcare روزی ده قطره بدهید و گاهی اوقات شیر خشک آپتامیل اچ آ بدهید اگر بهتر نشد اطلاع دهیدسوالات مشابه


واکسن

سلام پسرم ١٦ ماهشه و تا الان طبق کارت واکسیناسیون واکسن هاشو زده، الان یه واکسن فلج اطفال تزریقی اومده آیا باید بزنیم؟ میگن اجباری نیست نظر شما چیه اگه بزنم بهتره یا نه فرقی نداره؟

زردی نوزاد

با سلام. زردی فرزندم در روز دوم تولد (سزارین) در بیمارستان 6و 9 دهم بود در روز چهارم 8 و 7 دهم بود. روز پنجم 7 و 7 دهم بود. آیا اکنون که روز یازدهم هست باید آزمایش تکرار شود؟ با سپاس

واکسن

سلام پسرم ١٦ ماهشه و تا الان طبق کارت واکسیناسیون واکسن هاشو زده، الان یه واکسن فلج اطفال تزریقی اومده آیا باید بزنیم؟ میگن اجباری نیست نظر شما چیه بزنیم یا خیر؟

سرماخوردگی

خر خر کردن و سرفه نوزاد 18 ماهه همراه آبریزش بینی و تب خفیف بعد از زدن واکسن

بی خوابی و یبوست نوزاد

سلام نوزادم 5ماهه است و دو ماه است که فقط شیر خشک می خورد، ابتدا به نوع شیر خشک حساسیت نشان داد که پزشک اطفال مارک خاصی معرفی کردند و بهتر شد. آیا همین مارک شیر خشک را ادامه دهم؟ دو روز است که خیلی کم شیر می خورد و مدفوع هم نداشته. داروی ملینی هم که قبلا پزشک برای یبوستش تجویز کرده بودند با اینکه دو سی سی افزایش دادم دیگر موثر نیست.از ساعت6 عصر تا 5صبح هر تلاشی میکنم نمی خوابد و نق می زند.در طول روز هم به سختی میخوابد کمی دیفن هیدرامین روی لثه هایش میمالیم اما باز هم بی قرار است پوشکش هم خیس نیست و دچار سوختگی نیست. ممکن است به خاطر مصرف همزمان کندر و فولیک اسید در بارداری بیش فعال شده باشد؟ اگر نه بفرمایید چه کار کنم؟