بازگشت به لیست سوالات
ک.ر
عنوان :

سرفه های بسیار و کرونا

متخصص داخلی
سلام.چهل سالمه،دیابت دارم.سه روزه سرفه های مداوم و اغلب خلط دار خیلی اذیتم میکنه،اصلا نمیتونم بخوابم.راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

سلام و روز بخیر
کدوم شهر هستید؟

فکر کنم لازمه بررسی بشید و سی تی و آزمایش.

تهران.فقط سرفه دارم ایا احتمالش هست؟سه روزه.آیا استراحت کافیه؟

سلام،
در این شرایط هر علایمی از جمله علایم شما می تونه مشکوک باشه نگران نباشید و فعلا صبر کنید. 48 ساعت دیگه وضعیت خودتان را به من گزارش دهید. نکات بهداشتی را هم به دقت رعایت کنید. تماس با سایر اعضای خانواده کم بشه.
قرص آیروکاست 5 از داروخانه بگیرید صبح و شب یکی مصرف کنید.سوالات مشابه


حداکثر مجاز مصرف چای چقدر است؟

من خیلی چای زیاد می نوشم بعضی وقت ها بیشتر از 20 لیوان در روزخیلی از اطافیانم درباره ضرر مصرف چای به من هشدار می دهند ولی میخواهم از شما بپرسم آیا مصرف زیاد چای می تواند برای سلامتی مضر باشد ؟

دیابت-مجتبی تاکی-شهرضا

سلام خسته نباشید در مورد پدرخانم مزاحم میشم 2 ماه است درمان را متفورمنین 3 عدد لانتوس 13 واحد و به مرور کم کرده اند الان 6 واحد شروع کرده اند A1c از 12.5 دو ماه پیش اکنون 9.5 شده است سوال: می توان انسولین را قطع کرد و گلورنتال 5 -10 که قبلا فرمودید را مصرف کرد؟ ضمنا در صورت امکان شماره کارت بانکی جهت ویزیت تلفنی ارسال نمایید.ممنون

درد در ناحیه سمت راست بدن

سلام ببخشید من وقتی روی سمت راست شکم خود می خوابم بعد از چند دقیقه احساس بی حسی در ان منطقه بهم دست میده مال چیست ممنون

تست اسپیرومتری

سلام دکتر فرمودید تست اسپیرومتری انجام دادم گفتم ببینید ایا مشکلی داره یا خیر؟ لطفا راهنمایی کنید

درد معدە افراد دیابتی

با عرض سلام و خستە نباشید ببخشید برای درد معدە و درمان اسهال برای افراد دیابتی باید چی مصرف کرد یا چیکار کرد؟آیا مثل همە میشە از لوپراماید براشون استفادە کرد و ایا چە داروی خانگی برای این مشکل درمان است ؟یعنی در خانە و رژیم غزایش چیکار میشە کرد