بازگشت به لیست سوالات
س.س
عنوان :

خواب زیاد

متخصص طب کار و فلوشیپ طب خواب
سلام خدمت دکتر محترم من 29 سالم هست و به خاطر مشکلات خانوادگی و افسردگی البته خفیف دارو هم مصرف نمیکنم دچار پر خواب شدم همش احساس خستگی دارم و میخوام بخوابم یک صفحه هم نمیتونم کتاب بخونم میشه کمک کنید که چه کار کنم حتی قهوه و نسکافه هم روی من اثر نداره

سلام
لطفا جدول فوق را به همراه مشخصات فرم تکمیل و ارسال کنید

لطفا جدول ارسال شده رو هم تکمیل کنید.

سلام عرض میکنم خدمت دکتر محترم
در مورد کیفیت خواب من خیلی خواب میبینم بیشتر وقت ها هم در مورد گذشته و افکار ناراحت کننده هست
و خیلی در طول روز احساس خستگی و خواب دارمسوالات مشابه


اختلال خواب

سلام خسته نباشید. من متاسفانه مدتی هست که خوابم بهم ریخته و صبح حدود 8-9 صبح میخوابم. و حدود 4بعد از ظهر بیدار میشم. میخواستم بدونم استفاده از مکمل های ملاتونین مشکلی ایجاد نمیکنه اگر مصرف کنم؟ چون آلپرازولام تاثیری نداره روم و باید خوابم و یجوری تنظیم کنم.

بد خوابی بچه یک ساله در طول شب

سلام خدمت اقای دکتر .دختر یک ساله ای دارم .شب به راحتی به خواب میره ولی بعد از یک ساعت تا صبح بیقراری در خواب میکنه گریه میکنه نق میزنه . دمای خوابش مناسبه و داروی رفلاکس هم میخوره .و رفلاکس خفیفی داره .چه کار باید بکنم .سپاسگزارم.روی من هم اثر بد گذاشته منم بیخواب شدم.

مشکل خواب

با سلام...بنده در این مدت قرنطینه اغلب در خانه بوده ام و تحرک کمی هم دارم. مشکلم اینجاست که تا صبح خوابم نمیبرد و از آن طرف هم غروب ها ساعت چهار به بعد بیدار میشوم. قرص آلپروزولام هم مصرف کردم اما جوابی نگرفتم. این وضعیت برایم مطلوب نیست. با این شرایط شما چه توصیه و راهکار یا دارویی را پیشنهاد میدهید.

شبا خوابم نمیبره

سلام دکتر جان خسته نباشین ..من یه مدت پیش سرما خوردم آسم والرژیم عود کردم تنگه نفس میشدم و نمیتونستم بخوابم شبا.. حالا بعد از یه ماه که دارو مصرف کردم تنگی نفسم خوب شده ..منتها شبا الان باز خوابم نمیبره .. الپرازولام و زولپیدم رو امتحان کردم زیاد اثری نداشتند .. نمیدونم چیکار کنم احساس میکنم موقع خواب نفسم به حالت غیر عادی نمیره که خوابم بگیره ..یکیم فکر اینا اومو میگیره ..لطفا کمک کنید

سوال پزشکی

سلام من در خواب فکم رو فشار میدم باعث ساییدگی دندانها م شده و کلا خوابم سبک علتش چیه؟