بازگشت به لیست سوالات
س.ص
عنوان :

بی خوابی

متخصص طب کار و فلوشیپ طب خواب
دخترم دو سال و هشت ماهشه از روزی که به دنیا اومد به سختی می خوابه ، تا چند ماه پیش با کوچکترین صدایی حتی نفس کشیدن بیدار میشد الان از اون لحاظ بهتر شده و دو سه بار در طول شب بیدار میشه ولی همچنان سه تا چهار ساعت طول میکشه تا شب به خواب بره ، از وقتی از چهار ماه پیش هم از پستونک گرفتمش بعد از ظهر هم اصلا نمی خوابه ، البته خوابش میاد ولی بسیار مقاومت میکنه وحتی بعضی وقتا بسیار تقلا میکنه برای خوابیدن ولی با وجود اینکه بسیار خوابش میاد ، نمی تونه بخوابه ، کلا بسیار نا آرومه و خیلی تحرک داره ، از قصه و آرامش و همه چیز رو امتحان کردم ولی نمی تونه بخوابه ، بی هوابیش خودش و منو بسیار عصبی و خسته کرده ، جدیدا دو سه هفته هست که مثل نوزادی شبا می بریم تو ماشین می چرخونیمش تا خوابش ببره ، البته گاها اونم تاثیر نداره ، همش احساس می کنم مشکلی داره که نمی خوابه البته قبلا رفلاکس پنهان و آلرژی داشت که بهتر شده ، حتی شربت دیپ اسلیپ هم مصرف می کنه ولی فایده ای نداره ، لطفا کمکم کنید .

لطفا در ساعات کاری مطب 17:30 تا 19:30 روزهای زوج، با شماره تلفن 88230232 و 3 تماس بگیرید
سوالات مشابه


اختلال خواب

سلام دکتر وقت بخیر من حدود 40 روز دیگه کنکور دارم و به این دلیل و هم به دلیل موضوع کرونا،به شدت اینروزا دچار استرس هستم..شب موقع خواب به همین خاطر،دچار تنگی نفس و تپش قلب میشم به طوری که وقتی هنوز خوابم عمیق نشده،از خواب میپرم..این اتفاق فقط موقع خواب میوفته و حدود دو هفته ای هست که درگیرش هستم..تقریبا دو سال پیش هم اینطوری شده بودم ولی به این اندازه نبود..من باید چیکار کنم که هم اضطرابم کمتر بشه و هم خوابم درست شه؟

خواب

سلام اقای دکتر خسته نباشید چند سال از قرص آرامبخش آلپرازولام استفاده کردم. الان چند مدتی هست که دیگه استفاده نمیکنم و حال عمومی من خوب هست. فقط شب ها خیلی زیاد خواب میبینم. دایما خواب میبینم اکثرا ناخوشایند. وقتی بیدار میشم یادم میافته. خاستم ببینم درمان چی هست مرسی آقای دکتر. دست بوس شما هستم.

اختلال خواب

سلام خسته نباشید. من متاسفانه مدتی هست که خوابم بهم ریخته و صبح حدود 8-9 صبح میخوابم. و حدود 4بعد از ظهر بیدار میشم. میخواستم بدونم استفاده از مکمل های ملاتونین مشکلی ایجاد نمیکنه اگر مصرف کنم؟ چون آلپرازولام تاثیری نداره روم و باید خوابم و یجوری تنظیم کنم.

بد خوابی بچه یک ساله در طول شب

سلام خدمت اقای دکتر .دختر یک ساله ای دارم .شب به راحتی به خواب میره ولی بعد از یک ساعت تا صبح بیقراری در خواب میکنه گریه میکنه نق میزنه . دمای خوابش مناسبه و داروی رفلاکس هم میخوره .و رفلاکس خفیفی داره .چه کار باید بکنم .سپاسگزارم.روی من هم اثر بد گذاشته منم بیخواب شدم.

مشکل خواب

با سلام...بنده در این مدت قرنطینه اغلب در خانه بوده ام و تحرک کمی هم دارم. مشکلم اینجاست که تا صبح خوابم نمیبرد و از آن طرف هم غروب ها ساعت چهار به بعد بیدار میشوم. قرص آلپروزولام هم مصرف کردم اما جوابی نگرفتم. این وضعیت برایم مطلوب نیست. با این شرایط شما چه توصیه و راهکار یا دارویی را پیشنهاد میدهید.