بازگشت به لیست سوالات
ا.آ
عنوان :

التهاب پوست سر و صورت

متخصص پوست، مو و زیبایی
سلام وقت بخیر
چند سالیه که پوست سر و بیشتر صورتم دچار خشکی و التهاب شدید میشه و به شدت سوزش و خارش میگیره و پوسته پوسته میشه و فقط با پماد بتامتازون آروم میشه. لطفا راهنمایی بفرمایید که چطور این مشکل رو حل کنم. واقعا خسته شدم.
ممنونم جناب دکتر. این درمان قطعی هست یا آرام بخش با کورتون؟
🙏


سوالات مشابه


جوش زیرپوستی

سلام،من 24 سالمه مجردم،قد159وزنم 52 3سال پیش به خاطر موهای زائد و جوش کتف وکمررفتم پیش دکتر شرقی(متخصص غدد)ایشون آزمایش و سونو نوشتن فهمیدیم که پلی کیستیک هستم،3سال اسپیرونولاکتون 100 و دیان هرشب خوردم تاثیری روی موهای زائدمو ریزش مو و نازکی موهام نداشت اما چربی پوستم و جوشای کمرم بهتر شد بعد3سال بهم گفتن قطعش کن،حالا 3ماهه قرص نمیخورم اما چربی پوستم و موهام و جوشای کمر و کتفم برگشته و ریزش موهامم به خصوص توی حمام زیاده اما پریودم منظمه تقریبا با 3 روز دیرتر پریود میشم و اینکه حدودا 1ماهه جوشای ریز ریز زیر پوستی میزنم که اصن نه سرسفیدن نه سیاه فقط دون دونای برجسته زیاد این جوشای ریز صورتمو چربی پوستم و ریزش مو و جوشای کمرمو چیکار کنم؟باز باید قرص اسپیرونولاکتون بخورم؟

ریزش مو

سلام آقای دکتر بنده بیمار شما هستم مدت یکسال به دلیل ریزش موی ارثی و مردانه داروهایی که تجویز کردید مصرف کردم و کاملا راضی بودم اما حدود دو ماهی هست که موهام به طرز وحشتناکی ریزش پیدا کرده!!!وحشتناک!!! لطفا بفرمایید چیکار باید بکنم؟؟ ممنون (روزانه چند بار این حجم از مو که توی عکس مشاهده میکنید میریزه)

کورنا

با سلام و درود عذر خواهی می کنم بنده حدودا یه ماه پیش تمام علایم کورنل را داشتم ولی رفتم دکتر گفت که انفولازست و دو هفته بعد از آن بهتر شدم ولی الان دوباره همینطوری شدم و من بیماری پسوریازیس دارم که الان خارشم خیلی زیاد شده ممنون میشم اگه راهنمایی کنید سپاس

کشیدن بخیه صورت

سلام روی بینی بخیه 1 خورده متخصص پوست بخیه رو میکشه؟ نمیخام جاش روی صورت بمونه

کشیدن بخیه

سلام روی بینی 1 بخیه خورده متخصص پوست بخیه رو میکشه؟ برای اینکه جای بخیه رو صورتم نمونه