بازگشت به لیست سوالات
ح.ج
عنوان :

سردی پای چپ

متخصص قلب و عروق
سلام اقای دکتر من از صبح امروز تا الان پای چپم از لگن به پایین سرد شده دلیلش چیه ممنون اگه راهنماییم بکنید.

سلام وقت بخیر...
احساس درد و سنگینی و گز گز شدن هم در پا دارید؟
پای سمت مقابل مشکلی ندارد؟

گزگز هر از گاهی داره ولی پای راستم اینطوری نیست

درد در ناحیه کمر و لگن هم دارید؟
حالت تورم در پا دارید؟؟

نه اقای دکتر هیچکدوم رو ندارم

اخیرا موقع راه رفتن درد در ناحیه پشت ساق داشته اید؟
سابقه بیماری خاص یا مصرف دارو و سیگار دارید؟؟

نه اقای دکتر فقط دیروز یه هو دست چپم و شکمم حالت گزگز شد و سرم گیج رفت

بعید است مشکل خاصی داشته باشید..ولی بهتر است یک معاینه فیزیکی کامل بشوید...

ممکنه ناراحتی قلبی داشته باشم؟
شب ها هر از گاهی احاس میکنم یه لحظه قلبم نارسایی پیدا میکنه و بیدار میشم

نه نارسایی قلبی که ندارید..گاها این علایم جنبه عصبی دارند..ولی بهتر است یک بررسی ابتدایی شوید..

توصیه خواصی دارین؟

اگر علایم شدید و آزاردهنده شد..جهت معاینه و بررسی به یکی از مراکز درمانی مراجعه کنید..در غیر این صورت در فرصت مناسب برای بررسی کامل مانند آزمایش و غیره به کلینیک قلب و عروق مراجعه فرمایید.

🙏سوالات مشابه


سرگیجه در حالت دراز کش

سلام.پدر من 69 سالشون هست . داروی انالاپریل 20 مصرف می کنند. فشار معمولا 13-12 روی 8 هست با دارو. چند شب پیش وقتی دراز می کشیدن سرگیجه داشتن . در حالت نشسته نه. حالت تهوع هم اضافه شد. تا اینکه سعی کردن بخوابن و حالش بد و استفراغ کرد و چند بار تکرار شد. البته اندانسترون بهشون دادم که البته بالا اوردش. و در نهایت خوابیدن. می خواستم بدونم جای نگرانی داره ؟

آنژیوگرافی

سلام دکتر،پدر من آنژیوگرافی انجام دادن و گفتن گرفتگی داره، اگر امکانش هست این انژیو رو میگید مشکلش چیه؟ کدوم رگا گرفتگی دارن؟ و چه کاری باید انجام بدیم؟ ممنون میشم????

انژیو گرافی

سلام دکتر،پدر من انژیوگرافی انجام دادن و گفتن گرفتگی داره، اگر ممکنه این انژیو رو بگید مشکلش چیه و کدوم رگ دچار مشکل شده و نشکل در چه حد هست و این که چیکار میتونیم بکنیم؟! ممنون از لطفتون????

درد در ناحیه قلب

سلام و عرض ادب آقای دکتر روز بخیر برای دختری 11 ساله مسدع اوقات شده ام. این دختر نزدیک به 1 سال است که گه گاهی در طول روز دچار درد در ناحیه قلب می شود. حدود نیم ساعت تا 15 دقیقه زمان میبرد که درد آن ناحیه خوب شود. کمی پشتش را ماساژ می دهند تا خوب شود. ممنون میشم ما را راهنمایی بفرمایید

سوزش دست

باسلام، رجبی هستم پدرم نارسایی قلبی دارد وتحت نظر شماست ، چند ماهی است که پوست دستهای ایشان از بازو تا مچ (به خصوص دست چپ)سوزش شدیدی دارد به صورتی که حتی با تماس لباس هم موجب ناراحتی شدیدش می شود، ضمنا از مچ به پایین هم در بیشتر مواقع بی حس است ، لازم به ذکر است که پای چپ پدرم از زانو به پایین ورم کرده ، با توجه به اینکه من شنیده ام مشکلات عروق محیطی هم سبب آسبب به رگهای خونی ومحدود کردن جریان خون به پوست و به ویژه در دستها و پاها وهمچنین با عث ایجاد تورم در پا می شود لطفا در این باره راهنمایی فرمایید