بازگشت به لیست سوالات
م.م
عنوان :

ناراحتی اعصاب

متخصص روانپزشکی
با سلام
یکی از نزدیکان بنده جانبازه و ناراحتی اعصاب داره به طوریکه وقتی عصبانی میشه متوجه گفتار و کردارش نمیشه حتی ممکنه به همسر و فرزند 4 سالش صدمه بزنه همسرش نمیدونه ایشونو باید به چه دکتری نشون بده و چه آزمایشاتی باید انجام بده تا به بنیاد شهید ثابت کنه همسرش از لحاظ اعصاب خیلی ضعیفه (که همش ناشی از دوران جنگه) تا یا به وی حق پرستاری دهند یا او را بازنشسته نمایند فقط یک بار پیش دکتر مغز و اعصاب رفته و ایشان برایش سی تی اسکن تجویز کردن اما در سی تی اسکن مغز را سالم نشون داده لذا نمیدونه که باید به چه دکتری مراجعه کنه. ممنون میشم سریعتر ایشونو راهنمایی نمایید.
با سپاس

با سلام و با پوزش از پاسخ دیر هنگام

محتملا این فرد مبتلا به PTSD. وباز یک احتمال دیگر وجود اختلال خلقی همراه است و در همه جای دنیا این مورد باید به روانپزشکان یا همون.متخصصین.اعصاب و روان و نه مغز و اعصاب .

مراجعه کنند .
شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


اعصاب درد

افسردگی و اضطراب دارم برای خودم فلوکستین تجویز میکردم خوب بود اما اونم دیگه فایده نداره.پرخوری وحشتناک عصبی دارم چ دارویی بخورم؟

وسواس فکری و هراس اجتماعی

با سلام و احترام ووقت بخیر.خانم دکتر من مشکلم اینه که دائما فکرهای بیهوده و مسخره میاد سراغم و خیلی ازارم میده وهمیشه باید هی بهشون فکر کنم واینکارونکنم میترسم اتفاق بدی بیفته.واینکه یه مشکل دیگم اینه که اعتماد به نفسم خیلی پایینه و نمیتونم از در خونه برم بیرون همش فکر میکنم خوب نیستم یا دیگران میرم توخیابون نگام میکنن.میخام بیام برای درمان پیشتون شهر رشت زندگی میکنم میخاستم بدونم ایا میتونین کمکم کنین واینکه چون هزینه روانپزشکی بالایه یکم برام مشکله بیمارستان شفا میتونم بیام.خواهش میکنم جوابمو بدین. ممنون.

صداهای آزار دهنده

سلام خانم دکتر وقتتون بخیر من دختری هستم 23 ساله و از لحاظ احساسی خیلی حساس و با احساس اما یک مشکلی دارم که از دوره راهنمایی متوجه شدم و خودشو نشون داد من زمانی که بقیه چیزی بخورن یا بجون یا عطسه کنن یا بینیشون رو بگیرن و کلا ازین سبک صداها به شدت بهم میریزم و به سختی خودمو کنترل میکنم مرتب تو حالت استرسی هستم و ازین شرایط بیزارم بار ها سر همین مسائل با پدر و مادرم و اطرافیانم بحثم شده دکتر رفتم تو مشهد ایشون گف ک باید هم تو یکم از حساسیت هات کم کنی هم پدر و مادرت در درجه اول یکم رعایتتو بکنن اما پدرم مخصوصا اصلا قبول ندارن و میگن این چیزا رو از خودت درمیاری اما من واقعا اذیت میشم چه کار کنم...؟من بی ادب نیستم اما تو این شرایط حرفهائی میزنم که از من بعیده لطفا راهنمایی کنین ممنونم

افسردگی

سلام جناب دکتر من تقریبا یکسال به افسردگی مبتلا هستم کمکم کنید که حالم بهترشه

درددل

حالم خیلی بده دکتر میخوام با یکی حرف بزنم ک بتونه کمک کنه