بازگشت به لیست سوالات
م.م
عنوان :

ناراحتی اعصاب

متخصص روانپزشکی
با سلام
یکی از نزدیکان بنده جانبازه و ناراحتی اعصاب داره به طوریکه وقتی عصبانی میشه متوجه گفتار و کردارش نمیشه حتی ممکنه به همسر و فرزند ۴ سالش صدمه بزنه همسرش نمیدونه ایشونو باید به چه دکتری نشون بده و چه آزمایشاتی باید انجام بده تا به بنیاد شهید ثابت کنه همسرش از لحاظ اعصاب خیلی ضعیفه (که همش ناشی از دوران جنگه) تا یا به وی حق پرستاری دهند یا او را بازنشسته نمایند فقط یک بار پیش دکتر مغز و اعصاب رفته و ایشان برایش سی تی اسکن تجویز کردن اما در سی تی اسکن مغز را سالم نشون داده لذا نمیدونه که باید به چه دکتری مراجعه کنه. ممنون میشم سریعتر ایشونو راهنمایی نمایید.
با سپاس

دکتر سیروس بازرگانی

با سلام و با پوزش از پاسخ دیر هنگام

محتملا این فرد مبتلا به PTSD. وباز یک احتمال دیگر وجود اختلال خلقی همراه است و در همه جای دنیا این مورد باید به روانپزشکان یا همون.متخصصین.اعصاب و روان و نه مغز و اعصاب .

مراجعه کنند .
شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


اضطراب و ترس

سلام. از وقتی پدرم فوت شدن اضطراب گرفتم و میترسم و دائم حس مرگ میکنم

استرس و افسردگی

سلام من 18 سال دارم و حدود 6 ماهی هست که در موقع تنفس عادی نفسم به سختی بالا مییاد .و به دکتری که در شهر رشت مراجعه کردم .گفتند که نشانه ی اظطراب و افسردگی هست و منم بشون توضیح دادم که بدلیل سخت بودن درسام ..زیاد بر روی این مسئله فکر میکنم بیشتر میشه و در حد خفه شدن... و زیاد هم احساساتی شدم واس هر چیز کوچیکی گریم میگیره ولی قبلا اینجوری نبودم . و دکتر به من قرص فلو کسین رو دادن ... ولی هیچ اثری نکرده تا حالا ...با توجه به این که فصل امتحانات پیش دانشگاهی هم نزدیکه با توجه به وضعیتم شما چه دارویی توسعه میکنید؟

اختلال

سلام پسری 17 ساله ام که به دلیل خود ارضایی به تضعیف شدید حافظه مبتلا شده ام .کاملا مطمئنم که الزایمر گرفته ام .آیا راه درمانی وجود دارد .امسال هم کنکور دارم ..یک ماه است که دیگر این کار را نمیکم ....لطفا کمک کنید

اختلال adhd

سلام.اقای دکتر من 20 سالمه و به adhd مبتلا هستم الان حدود دو ساله که ریتالین مصرف میکنم ، به تازگی متوجه شدم که با کمک نوروفیدبک adhd درمان قطعی میشه آیا این درسته یا خیر؟؟؟

حمله تنگی نفس فشارخون بالت

از قرص امی تریپتیلین قبلا استفاده میکردم جدیدا افکار خودکشی همزمان با مصرف امی تریپتیلین میاد تو سرم چیکار کنم