بازگشت به لیست سوالات
ن.ا
عنوان :

کمبود داروی metohexal 23.75 mg

متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اینترونشن ...
جناب اقای دکترپاک جامی
با سلام
احتراما مادر من داروی قلب metohexal 23.75 mg باید شبی 1 قرص مصرف کنند که پیدا نمی شه و داروخانه قرص metazero 47.5رو معرفی کردند که به صورت نصفه می خورند ،الان داروخانه دیگری جایگزین این قرص myocarmet _once 23.75معرفی کردند .
الان واقعا نمی دانم جایگزین قرص اصلی چی قرصی مصرف کنند .
پیشاپیش از لطف شما بسیار سپاسگزارم

سلام
قرص متو هگزال ومتازیرو و میو کارمت که تصاویرش رو فرستادین هر سه تا یک نوع قرص هستند که فقط شرکت های اینها با هم متفاوتند وگرنه دارو (همون متوپرولول سوکسینات ) هست .فقط خوب کیفیت شرکت هگزال از همه بهتره که متاسفانه الان خیلی کمیاب شده .
هر کدوم بود برا مصرف مشکلی نیست و استفاده کنند

با سلام و درود برشما
ببخشید لطفا می شه بفرمایید بین دو داروی متازیرو و میوکارمت کدام بهتره ؟
چون به من گفتند میوکارمت بهتره ؟
بسیار از لطف شما سپاسگزارم .سوالات مشابه


سرگیجه در حالت دراز کش

سلام.پدر من 69 سالشون هست . داروی انالاپریل 20 مصرف می کنند. فشار معمولا 13-12 روی 8 هست با دارو. چند شب پیش وقتی دراز می کشیدن سرگیجه داشتن . در حالت نشسته نه. حالت تهوع هم اضافه شد. تا اینکه سعی کردن بخوابن و حالش بد و استفراغ کرد و چند بار تکرار شد. البته اندانسترون بهشون دادم که البته بالا اوردش. و در نهایت خوابیدن. می خواستم بدونم جای نگرانی داره ؟

آنژیوگرافی

سلام دکتر،پدر من آنژیوگرافی انجام دادن و گفتن گرفتگی داره، اگر امکانش هست این انژیو رو میگید مشکلش چیه؟ کدوم رگا گرفتگی دارن؟ و چه کاری باید انجام بدیم؟ ممنون میشم????

انژیو گرافی

سلام دکتر،پدر من انژیوگرافی انجام دادن و گفتن گرفتگی داره، اگر ممکنه این انژیو رو بگید مشکلش چیه و کدوم رگ دچار مشکل شده و نشکل در چه حد هست و این که چیکار میتونیم بکنیم؟! ممنون از لطفتون????

درد در ناحیه قلب

سلام و عرض ادب آقای دکتر روز بخیربرای دختری 11 ساله مسدع اوقات شده ام.این دختر نزدیک به 1 سال است که گه گاهی در طول روز دچار درد در ناحیه قلب می شود.حدود نیم ساعت تا 15 دقیقه زمان میبرد که درد آن ناحیه خوب شود.کمی پشتش را ماساژ می دهند تا خوب شود.ممنون میشم ما را راهنمایی بفرمایید

سوزش دست

باسلام، رجبی هستم پدرم نارسایی قلبی دارد وتحت نظر شماست ، چند ماهی است که پوست دستهای ایشان از بازو تا مچ (به خصوص دست چپ)سوزش شدیدی دارد به صورتی که حتی با تماس لباس هم موجب ناراحتی شدیدش می شود، ضمنا از مچ به پایین هم در بیشتر مواقع بی حس است ، لازم به ذکر است که پای چپ پدرم از زانو به پایین ورم کرده ، با توجه به اینکه من شنیده ام مشکلات عروق محیطی هم سبب آسبب به رگهای خونی ومحدود کردن جریان خون به پوست و به ویژه در دستها و پاها وهمچنین با عث ایجاد تورم در پا می شود لطفا در این باره راهنمایی فرمایید