بازگشت به لیست سوالات
ز.ک
عنوان :

شربت زادیتن

متخصص بیماری های کودکان
دخترم1ساله هست شربت زادیتن بهش دادم اما 8ماه قبل درب شربت بازکرده بودم الان نگرانم چکار کنم

سلام مادر عزیزم
اشکال نداره نگران نباشید
کجا نگه داری میکردید شربت را؟ داخل یخچال؟

بله یخچال
🙏سوالات مشابه


آلرژی غذایی

سلام آقای دکتر. پسر کوچولوی من الان 2 ماه و 20 روزش هست. وزنش موقع تولد 3 کیلو 300 گرم و موقع 2 ماهگیش 5 کیلو 50 گرم با لباس بود. خیلی گریه میکرد دکتر تشخیص کولیک داد و قطره کولیکد؛ و گل گریپ براش تجویز کرد با اینا آروم نشد بعد دارو را عوض کرد کولیکز و گرمیچه و پدی لاک براش تجویز کردن، با اینا هم آروم نشد تا اینکه 14 روز قبل تشخیص دادن که رفلکس هم داره چون شیر را تا تو گلوش بالا میاورد و دوباره می بلعیدش. براش اهورا نی نی برا کولیکش و رانیتیدین برا رفلکسش دادن به همراه پدی لاک(5قطره در روز) با دادن اینا کمی آروم شد . بعد از زدن واکسن دو ماهگیش با دادن قطره استامینوفون دچار اسهال شد.از اون روز تا حالا مدفوعش آبکی هست بعضی روزها 1 یا 2 بار پی پی میکنه که کاملا آبکی هست و بعضی روزا ظرف 2 ساعت 5 تا پوشک عوض میکنم. چند روزی هست که دوباره خیلی بی قرار شده؛ پاهاشو به جایی تکیه میده و کمرشو بالا میاره و به خودش میپیچه موقع شیر خوردن مک میزنه و ول میکنه؛ توی خواب ناله میکنه و یکباره از خواب بیدار میشه، پاهاشو جمع میکنه تو شکمش و مدام پا میزنه و دستاشو با شدت و تندتند بالا پایین میبره و تو سرش میزنه؛ بعضی مواقع خس خس میکنه؛ مدفوعش یه کم سفتر شده ولی یه تکه های سفیدی تو مدفوعش هست. تلفنی که به دکترش گفتم گفت آلرژی غذایی داره. به چی نمیدونم!! خودم لبنیات و حبوبات و مرکبات(پرتقال و نارنگی) را از موقعی که 20 روزش بود از برنامه غذاییم حذف کردم لطف میکنید راهنماییم کنید

سرماخوردگی نوزاد

با سلام.نوزاد 35 روزه ای دارم که چند روزه خیلی عطسه میکنه و بعضی وقتها هم سرفه میکنه.15 روزش که بود سرما خورد.پیش متخصص اطفال که بردمش بهش شربت ستیریزین داد که اثری روش نداشت.الان هم فکر میکنم خیلی بدتر از دفعه ی قبل سرما خورده.بینی و سینش گاهی وقت ها خس خس میکنه.به نظرتون خودم بهش دارو بدم یا پیش یک متخصص دیگه ببرمش؟اگه بهش دارو بدم چه دارویی واسش خوبه که زودتر خوب بشه؟

پستونک

سلام، فرزندم 14 ماهشه و پستونک میخوره 3 تا دندون پایینش کجن کمی بالا نه، ولی کلا موقع دندون در آوردن پایین زبون زیاد میکشه روش، دلیل کج شدن دندونش میشه از پستونک باشه؟

زردی نوزاد

سلام خسته نباشید جناب دکتر پسر من با وزن 3700 و بعد از 9ماه به روش طبیعی به دنیا اومد توی 7 روزگیش فهمیدم زردی داره و بعد از ازمایش خون مقدار زردیش20 بود و دکتر نوردرمانی در بیمارستان رو تجویز کرد و الحمدلله زردیش پایین اومد الان پسرم یک ماهشه و من همش نگرانم که زردی در مغز رسوب نکرده باشه چون میگن مقدارش خیلی زیاد بوده چطوری میتونم مطمئن بشم که مشکلی براش پیش نیومده از پاسخگوییتون متشکرم

سکسکه ی زیاد

با سلام کودکی دارم یکساله تقریبا هر روز دو تا سه بار سکسکه میکنه،سکسکش بین5تا10دقیقه طول میکشه،آیا ناشی از بیماریه خاصیه و چیکار باید کرد؟