بازگشت به لیست سوالات
س.غ
عنوان :

حساسیت به شیرمادر

متخصص بیماری های کودکان
شما راهکاری ندارید که چطور به دخترم شیر خشک بدم تا توجه به اینکه شیشه شیر رو نمیخوره بارها امتحان کردم .راهی یا وسیله خاصی نیست برای شیر خشک دادن به جز شیشه.
ممنون

شیردهی با سرنگ و قاشق هم امکان پذیر است
ولی به طور غریزی تمام کودکانی که از سینه جدا میشوند در عرض 3 تا 5 روز شیر خوردن از,شیشه را یاد میگیرندسوالات مشابه


الرژی

اقای دکتر ببخشید بین شیر خشک گلدن گات و پپتی جونیور می تونم یکیشو امتحان کنم ببینم می خوره چون سیمیلاک رو اصلا از دیروز صبح دیگه نمی خوره و الان تو این تعطیلات پپتی حونیور را راحتتر پیدا می کنم البته اگه از نظر شما هر شیری الان جواب میده همونو پیدا میدکنم نسبت به سنش که الان رفته تو ٤ ماهگی ممنونم

رفلاکس

سلام پسرم 9 ماهه هست. بر اثر هوای سرد دچار خس خس سینه شده یک هفته هست که خس خس میکنه. شبا هم بعد نیم ساعت خواب بیدار میشه و با صدای بلند گریه میکنه.دو تا دندون هم در اورده.

قرمزی صورت

سلام آقای دکتر. نوزاد پسر ما 3 ماه و 20 روز داره و با دستهاش صورتش رو میخارونه و روی صورتش مدام قرمزی ایحاد میشه و جوش هایی که در تصویر می بینید بوجود میاد. لطفا راهنمایی بفرمائید.

اگزما و رژیم غذایی

پسری شش ماهه دارم با وزن تولد 2*****900 و الان 8300 از پنج ماهگی غذای کمکی راشروع کردم و روی صورتش یک اگزمای کوچیک داره آیا با وجود این اگزمای کوچیک لازمه رژیمو سفت و سخت بگیرم لبنیات نخورم و تو غذاش کره استفاده نکنم و ....؟ معمولا هم یبوست دارع ومدفوع همیشه سبزرنگ هست هر بار برای چکاپ برذم گفتن که الرژی داره اما من ازکجا بدونم این الرژی به چه چیزی هست ایا میتونم از سرلاک استفاده کنم یاشیرخشک داخل فرنیش شیررژیمی گرفتم اصلا لب نزد شبها قبل خواب یک شیشه شبرخشک بش میدم لازمه اونم حذف کنم؟

تغذیه نوزاد

سلام آقای دکتر روزتون بخیر برای بچه ای که رفلاکس و حساسیت به پروتئین گاوی و یبوست داره شیر خشک بز بهتره یا آپتامیل پپتی جونیور یا ایزومیل ؟ با توجه به این شرایط شما چه شیری و دستور میفرمایید ؟ ممنون