بازگشت به لیست سوالات
ا.ع
عنوان :

تزریق پلاکت

فوق تخصص هماتولوژی و انکولوژی
سلام اقای دکتر پلاکت زیر بیست هزار شده دکتر بیمارستان گقتن از شما بپرسیم چه 15 گرم پلاکت در سرم چه مدت زمانی تزریق شود؟
و اینکه ادامه درمان پلاکت به چه صورت هست بیمار باید در بیمارستان بستری بماند؟ و یا اگر مرخص شد در منزل روند پیگیری به چه صورت باشد؟ ازمایش مقدار پلاکت هر چند وقت یک بار انجام شود؟
ممنون

کپسول ترانگزامیک اسید 250 هر 8 ساعت یک عدد

🙏
سلام
آقای دکتر داروی فوق را در نسخه نوشته بودید
پلاکت روی 33000است تزریق صورت گیردو به چه صورت و آیا پلاکت هم لازم است .
🙏


سوالات مشابه


هموگلوبین

سلام من خانمى ٣٠ ساله هستم هیچ نوع بیمارى خاصى نداشتم به جز یه اگزماى خفیف روى پا . یه سرى علایم مثل تنگى نفس سرگیجه و گرفتگى گوش داشتم براى چکاب رفتم ازمایش خون دادم نتیجه ازمایش نشون داده که هموگلوبین خون من بالا هست. براى شما میفرستم لطفا نگاه کنید و بهم بگین دلیلش چیه و باید چکار کنم و اگر دارویی باید بخورم اون چیه

نتیجه آزمایش

باسلام و عرض ادب دختربچه ام که حالا سه ساله است از بدو تولد کم خونی داشت و 15 روز بستری بود بعد 8ماهگی با آزمایش ام آر آی متوجه شدند یک طررف مغز لاغری دارد درحال خاضر برای توانبخشی دست راست و تاحدودی پای راست کاردرمانی می شود -مدتی است که متوجه شدم حدس زدم کمی رنگش زرد است چکاب و آزمایش خون گرفتیم متخصص اطفال گفت نتیجه خوب است فقط آ ال پی مقداری بالا است برای اطمینان به فوق تخصص خون اطفال نشان دهید که نتیجه آزمایش را ضمیمه سوال کردم پیشاپیش از راهنمایتان تشکر می کنم

وجود غده در روی شانه کودک

روی شانه کودک 5 ماهه ای در حدود یک هفته یک غده ریز رویت شد که الان به اندازه یک پرتغال رشد کرده و در بیمارستان بستری شده . پزشک معالج گفته باید جراحی بشه و 50 /50 می باشد. خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید.

جواب مایع ریه

سلام آقای دکتر. دبیری هستم. چند روز پیش در مورد بیماری مادرم با شما مشورت کردم و عکسهای پت اسکن مادرم رو برایتان فرستادم. الان جواب مایع ریه مادرمو برایتان فرستادم. اگر برایتان مقدور است نظرتان را بفرمایید. یک دنیا ممنون.

سردرد

من یک ماه هست که دچار سردرد شده ام و هربار فقط دو سه دقیقه درد میگیرد