بازگشت به لیست سوالات
م.م
عنوان :

شکم درد

متخصص داخلی
دکتر سلام خسته نباشید من قرص فاموتیدین و پنتوپرازول واسه معده دردم استفاده میکنم که خداروشکر مثل این که معده دردم خوب شده الان تقریبا 12 روز استفاده میکنم گفتن 14 روز استفاده کنم ولی یکی دو روز شکمم انگار عضلاتش درد میگیره و استخوان های اطرافش میخواستم ببینم از عوارض این قرص ها نیست؟

سلام
آیا اسهال یا یبوست دارید؟
آیا تب دارید؟
آیا درد با غذا ارتباط دارد؟

سلام دکتر اسهال یبوست ندارم
تب هم خیر
با غذا هم خیر
این استخوان های دوره معده ام درد میکنه

درد نقطه ای است یا منتشر است؟
تنگ نفس دارید؟

ن همون استخوان های دور معده و دنده فشار میدم یکم درد میگیره
تنگی نفس هم نه

کپسول پیروکسکام روزی دو عدد با غذا میل شود
قرص پنتوپرازول 40 میلی تا دو ماه ادامه یابد

بله فقط دکتر دلیلش چی هست
فاموتیدین که قطع کنم بعد 14 روز
و این که اطن قرص های فاموییتیدن و پنترازول با قرص های پروپرانول و استامینوفن تداخل ندارند؟

سلام
قرص فاموتیدین نیاز نیست
تداخل دارویی پنتوپرازول و پروپرانولول و استامینوفن ندارد

دلیل بیماری التهاب مفصلدنده و جناغ سینه است که با مسکن بهبود می یابدسوالات مشابه


درد داخلی بالا تنه

سلام خسته نباشید اقای دکتر من دو ماهی میشه که در قسمت بالای تنه قفسه سینه بصورت متناوب و در قسمت های مختلف احساس سوزش دارم که بیشتر در وسط قفسه سینه تا زیر گلو می باشد این سوزش که گاهی اوقات به پشت در قسمت کتف ها این درد منتقل میشود در ضمن درد قفسه سینه سمت چپ نیز حدود سه سال پیش داشتم که درد مختصری بود که هم نوار قلب هم اکو نرمال گزارش شد میخواستم بدونم مشکلم چیه در ضمن در ای دو سه ماه گذشته خواب درستی در شب ندارم ممنون از مشاوره و وقتی که قرار دادین

آزمایش خون دخترم

سلام دخترم 22 ساله هست در آزمایش خونش آهن 20 و فرتینش 4/7 و آنزیم های کبدی ش کمتر از حد مجاز هست لطفا برگه های آزمایشش رو ملاحظه بفرمایید و راهنمایی کنید ممنون

سردرد و استفراغ و تب

سلام.فرزند 8 ساله ام چند روز اول عطسه می کرد و الان هم تب و سردرد و استفراغ سبز رنگی دارد و چیزی هم نمی خورد.لطفا راهنمایی کنید.

بیحالی و کم کردن وزن

دخترم ده سالشه چند ماهی میشه وزنش کم شده و بیحاله درحالیکه تپل بود و اضافه وزن داشت

سرگیجه و داغ شدن بدن

با سلام خدمت پزشک محترم، بنده 26 سالمه در حال حاضر سرترالین 50 نصف قرص و پروپرانولول 20 میخورم، وقتی بعد 10دقیقه در حالت ایستاده قرار دارم از شکم به بالا مخصوصا سرم خیلی داغ میشه و سرگیجه همراهش میگیرم!!طوری که همه جا سیاه میشه و وقتی میشینم حالم خوب میشه!!این حالت دو هفته است ایجاد شده. البته دز حال قطع داروم هستم،قبل مصرف این داروها همین حالتو داشتم دوباره دارم قطع میکنم اینجوری شدم؟ یا یه مشکل دیگه ای دارم؟البته بیماری کبد چرب گرید 2هم دارم!!امکان داره از کبدم باشه؟ کناره های چشمم هم یکم زرد شده!!!