بازگشت به لیست سوالات
م.م
عنوان :

تست بدم؟

متخصص داخلی
سلام. من 24 تیر به خاطر ارتباط خواهرم با همکارش و مثبت شدن آزمایش کرونای اون شخص، مجبور به قرنطینه داخل اتاق شدیم چون قبلش هم در اتاق مشترک بودیم. و بعد از چهارده روز خواهرم بدون علامت و ظاهرا سالم بود اما چشایی و بویایی من از بین رفت و قرنطینه را ادامه دادم و بعد از چند روز و مراجعه به دکتر و مصرف ازیترومایسین، کمی بهتر شدم و الان بعد از یک ماه هنوز قرنطینه ام و دکتر گفتن نیاز به آزمایش نیست و فقط آزمایش خون دادم که منفی بود اما تست حلق انجام ندادم. میخواستم بپرسم الان باید تست حلق انجام بدم تا از قرنطینه بیرون بیام؟

سلام،اگرعلامت ندارید لازم نیستسوالات مشابه


سلام آزمایش خون

در آزمایش خون crp 30 هست و esr 43 هست مادرم 74 سالشه وقت دکترش دوشنبه است جواب آزمایش رو گرفتیم میخواستم نظ تون بدون

عنوان

سلام اقای دکتر ببخشید هلیکو باکتر سطح 9 در آزمایش باید به صفر برسه بعد از مصرف داروها؟؟ یا زیره 5؟؟اخه 0 تا 5 رو نوشته بود نرمال

کمر درد

سلام دکتر مادرم 70سال سن دارند از کمر درد شکایت دارن. توسط نورولوژیست ویزیت شدند گفتن باید به روماتولوژیست جهت درمان پوکیاستخوان مراجعه کنید. با توجه به کرونا لطفا داروهای موردنیاز رو برام بنویسید و دوز و روش استفاده تا براشون شروع کنم.

کرونا مثبت

سلام و عرض ادب.پسر یکساله من هفته پیش 5 روز تب 40 درجه کرد و روزهای سختی گذروندیم .فقط شیاف دیکلوفناک تب رو پایین آورد.دکتر مقدادی تشخیص احتمال کرونا برای بچه رو دادن.منم پنجشنبه هفته قبل آزمایش پی سی آر دادم و الان جواب اومده کرونا مثبت شد )weakly positive(.علامتی ندارم.نگران مادرم هستم که ناراحتی قلبی داره و با بچه ارتباط داشته.آیا اول بیماریه که فعلا علامت نداده؟میخواستم بدونم چه داروهای تقویت کننده و پیشگیری بخوریم.آیا کلا آنتی بیوتیک یا دارویی برای این ویروس توصیه میشه؟

کرونا

سلام خسته نباشید پدر من چند روزه بدن درد دارن و تب رفتن دکتر دکتر گفته ب احتمال زیاد کروناست ایشون حاضر نشدن برن بستری بشن سابقه دیابت دارن و سیگاری هستن الان خیلی خس خس میکنن چه دارویی باید مصرف کنن؟