بازگشت به لیست سوالات
م.ا
عنوان :

درد در ناحیه قلب

متخصص قلب و عروق
سلام و عرض ادب آقای دکتر
روز بخیر


برای دختری 11 ساله مسدع اوقات شده ام.

این دختر نزدیک به 1 سال است که گه گاهی در طول روز دچار درد در ناحیه قلب می شود.

حدود نیم ساعت تا 15 دقیقه زمان میبرد که درد آن ناحیه خوب شود.

کمی پشتش را ماساژ می دهند تا خوب شود.


ممنون میشم ما را راهنمایی بفرمایید

سلام وقت بخیر...اگر سابقه بیماری خاصی نداشته و ندارند و در معاینات دوران کودکی مشکلی نداشته..بعید است مشکل خاصی باشد..ولی توصیه میشود جهت اطمینان خاطر جهت معاینه و بررسی به یکی از همکاران قلب اطفال مراجعه کنید.
سوالات مشابه


سرگیجه در حالت دراز کش

سلام.پدر من 69 سالشون هست . داروی انالاپریل 20 مصرف می کنند. فشار معمولا 13-12 روی 8 هست با دارو. چند شب پیش وقتی دراز می کشیدن سرگیجه داشتن . در حالت نشسته نه. حالت تهوع هم اضافه شد. تا اینکه سعی کردن بخوابن و حالش بد و استفراغ کرد و چند بار تکرار شد. البته اندانسترون بهشون دادم که البته بالا اوردش. و در نهایت خوابیدن. می خواستم بدونم جای نگرانی داره ؟

آنژیوگرافی

سلام دکتر،پدر من آنژیوگرافی انجام دادن و گفتن گرفتگی داره، اگر امکانش هست این انژیو رو میگید مشکلش چیه؟ کدوم رگا گرفتگی دارن؟ و چه کاری باید انجام بدیم؟ ممنون میشم????

انژیو گرافی

سلام دکتر،پدر من انژیوگرافی انجام دادن و گفتن گرفتگی داره، اگر ممکنه این انژیو رو بگید مشکلش چیه و کدوم رگ دچار مشکل شده و نشکل در چه حد هست و این که چیکار میتونیم بکنیم؟! ممنون از لطفتون????

سوزش دست

باسلام، رجبی هستم پدرم نارسایی قلبی دارد وتحت نظر شماست ، چند ماهی است که پوست دستهای ایشان از بازو تا مچ (به خصوص دست چپ)سوزش شدیدی دارد به صورتی که حتی با تماس لباس هم موجب ناراحتی شدیدش می شود، ضمنا از مچ به پایین هم در بیشتر مواقع بی حس است ، لازم به ذکر است که پای چپ پدرم از زانو به پایین ورم کرده ، با توجه به اینکه من شنیده ام مشکلات عروق محیطی هم سبب آسبب به رگهای خونی ومحدود کردن جریان خون به پوست و به ویژه در دستها و پاها وهمچنین با عث ایجاد تورم در پا می شود لطفا در این باره راهنمایی فرمایید

نیامدن بالای نفس

زهرا نجیمی هستم مریض خانم دکتر صفاریان حس میکنم نفسم بالا نمی اید وچیزی درون گلو م گیر کرده از جمعه 2روز قبل این دومین بار است راهنمایی بفرمایید پرونده دارم *****091213 شماره تماسمه